KM „Žalgiris“ vs Nauja banga (84:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 19:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ pasiekė nesunkią pergalę

2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 702

Trečiadienį, Sausio 23 dieną, krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų KM „Žalgiris“ bei svečių „Nauja banga“. KM „Žalgiris“atrodė pranašesnė komanda pirmajame ketvirtyje, nors priešininkai iki pat rungtynių galo nežadėjo pasiduoti.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių vyko atkakli kova abejose aikštės pusėse, komandos keitėsi taškais, tačiau likus mažiau nei vienai pirmojo kėlinio minutei šeimininkai surengė kelias sėkmingas atakas ir privertė varžovus suklysti, kas lėmė kelių taškų pranašumą. Po pirmojo ketvirčio – 24:18.

Antrą ketvertį su susikaupimu ir nusiteikimu pradėję šeimininkai ir vėl jie spurtavo ir po 4 minučių nutolo net 10-a taškų, tačiau svečiai nepasidavė ir stengėsi sumažinti atsilikimą, bet tuom viskas ir baigėsi. Antrojo kėlinio pabaigoje vėl spurtavę šeimininkai ir dar labiau padidino savo pranašumą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę rezultatu – 40:28.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau KM „Žalgiris“ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję KM „Žalgiris“ komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 21 taškų persvara – 67:46.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai ir KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę rezultatu – 84:59.

KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas M.Košelis: Nuo pat pradžių pradėjom gerai gintis, taikliai taikėme. Buvome susikoncentrave į žaidimą tai ir atnešė pergalę.

KM „Žalgiris“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gemavila“ (72:63) (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 06:36 val.)