Gemavila vs Lietuvos geležinkeliai (76:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 15 d., Antradienis, 21:20 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Visas rungtynes pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ subyrėjo paskutinėmis minutėmis

2019 sausio 15 d., Antradienis, 23:22 val., peržiūros: 719

Sausio 15 dieną, 21:20 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „Lietuvos geležinkeliai“ (svečiai). „Lietuvos geležinkeliai“ jau susitikimo pradžioje pabėgo tolyn, o ketvirtojo kėlinuko metu pirmavo net 15 taškų skirtumu. Vis tik ilgesnį suolelį turėję „Gemavilos“ krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir išplėšė pergalę varžovams iš rankų 76:70 (14:20, 19:18, 13:20, 30:12).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“ ir greitai nutolo rezultatu 8:0, tuo tarpu „Gemavila“ ilgai ir netaikliai šaudė iš toli, bet galiausiai komandos puolimas išsijudino, bet krepšininkai jau buvo priversti vytis nutolusius varžovus. „Lietuvos geležinkeliai“ gana sėkmingai išlaikė nedidelę distanciją nuo varžovų ir atrodė, kad komanda pakankamai gerai kontroliuoja rungtynių tempą. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Lietuvos geležinkeliams“ pirmaujant rezultatu 33:38.

Antroje rungtynių dalyje niekas nesikeitė, „Lietuvos geležinkeliai“ ir toliau išlaikė persvarą savo rankose, o skirtumas netgi dar labiau išaugo. Vienu metu atrodė, kad rungtynių likimas aiškus, „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo 15 taškų pranašumą ir ėjo ketvirtasis kėlinukas. Bet tuomet „Gemavila“ išnaudojo pagrindinį savo ginklą – ilgą suolelį. Komanda turėjo pakankamai daug jėgų, tad ėmė spausti varžovus, o šie tam buvo visiškai nepasiruošę, kol galiausiai išbarstė turėtą persvarą. Nengana to „Gemavila“ pataikė itin svarbius tritaškius ir patys pabėgo tolyn. Galingas rungtynių finišas leido pasiekti pergalę „Gemavilos“ ekipai 76:70.

„Lietuvos geležinkeliai“ seriją pradėjo sudėtinga pergale (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Nauja banga“ iššikapstė rungtynėse su „Lietuvos geležinkeliais“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:30 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)„Nebajeris“ užtikrintai atsirevanšavo „Lietuvos geležinkeliams“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 19:47 val.)Ryterna Group pervažiavo Lietuvos geležinkeliai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:24 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)