KK „Žaibas“ vs Elektromontuotojas (58:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 20:32 val., peržiūros: 913

Lapkričio 4 dieną, 19:10 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos KK “Žaibas” (šeimininkai) ir “Elektromontuotojas” (svečiai). KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:91 (15:19, 18:20, 15:25, 10:27).

Pirmo kėlinio pradžia signalizavo gerą kovą. Komandos išbėgo į aikštelę susikaupę ir pasiruošę atiduoti jėgas. Po dvejų minučių KK „Žaibas“ paprašė minutės pertraukėlės, tuo tarpu priešininkų lyderis M.Nenartavičius sumetė 7 taškus (2:9). Po minutės pertraukėlės šeimininkų žaidimas pagerėjo, tačiau sunkiai sekėsi kovoti dėl kamuolių. Likus kelioms sekundėms A.Gilius smeigė iš aikštės vidurio ir svečiai pirmauja po pirmo kėlinio (15:19). Antrajame kėlinyje komandos žaidė panašiai kaip ir pirmajame. Svečiams vis pavykdavo keliais taškais atitolti, tačiau šeimininkai keliasi taikliais metimais vėl prisivydavo. Baigiantis pirmai rungtynių pusei svečiai pirmavo rezultatu (33:39).

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai šiek tiek atsipalaidavo ir įsivėlė į chaotišką žaidimą. Tuo tarpu svečiai po truputį susikaupę didino pranašumą. Trečio kėlinio pabaigoje jau turėjo 14 taškų pranašumą (48:64). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nuleido rankas ir stipriai nesipriešino. Tuo tarpu „Elektromontuotojas“ komanda dar padidino pranašumą ir šventė pergalę rezultatu (58:91).

“Elektromontuotojas“ komandos treneris E.Valaitis: „Komanda gerai sužaidė, atsarginių indėlis, taip pat, buvo puikus. Džiaugiamės.“

„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)KK „Žaibas“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (41:92) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:05 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „Fenikso“ pranašumą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:32 val.)KK „Žaibas“ neturėjo vilčių prieš „Resmila.lt“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Resmila.lt“ nusileido solidžiai žaidusiam „Elektromontuotojas“ (60:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:02 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)C lygos Mažosios taurės čempionais tapo „Elektromontuotojas“ ekipa (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 19:03 val.)