Street Food vs Baltic Transline (58:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa

2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 21:27 val., peržiūros: 1030

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Street Food“ ir svečių teisėmis atvykę „Baltic Transline“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmieji persvarą susikrovė „Street Food“. Vis dėlto, „Baltic Transline“ surengė spurtą 11:0 ir susikrovė 5 taškų pranašumą ( 8:13). Antrame ketvirtyje svečiai toliau demonstravo uragininį puolimą ir „Street Food“ kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 16:25). Šeimininkai toliau turėjo ūgio problemų, o svečiai nesunkiai išlaikė turėtą pranašumą – 25:35.

Po ilgosios pertraukos „Street Food“ lipo varžovams ant kulnų, tačiau „Baltic Transline“ atsakydavo tuo pačiu ir svečiai išlaikė turėtą pranašumą ( 39:50). Lemiamame kėlinyje „Baltic Transline“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę po atkaklios kovos – 58:66 (8:13, 17:22, 14:15, 19:16)

„Krugės kariai“ susitvarkė su „Street Food“ (65:44) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)Lengvoje kovoje „Laipniai“ susidorojo su „Street Food“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:06 val.)„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:44 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)„VDU-ŽŪA“ lengvai susitvarkė su „Street Food“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:20 val.)KK „Žaibas“ po įtemptos kovos įveikė „Street food“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 21:43 val.)