Nebajeris vs BC „Rhino“ (77:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puikus spurtas rungtynių pabaigoje nulėmė „Nebajerio“ pergalę

2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 23:00 val., peržiūros: 885

Lapkričio 19 dieną, 20:40 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir BC „Rhino“ (svečiai). Rungtynės buvo labai permainigos, BC „Rhino“ tris kėlinukus kantriai augino savo pranašumą, tačiau viskas sugriuvo ketvirtame ketvirtyje, kuomet „Nebajeris“ surengė labai galingą spurtą, perlaužė rungtynių eigą ir galiausiai išplėšė pergalę varžovams iš rankų 77:72 (18:24, 17:18, 19:23, 23:7).

Jau rungtynių pradžioje tapo aišku, kad šiandien bus ilga ir sunki kova abiems komandoms. Ekipos greitai išnaudojo pertraukėles, atliko gausybę keitimų, tad intensyvumas aikštelėje buvo didžiulis. Vis tik po truputį ėmė ryškėti svečių pranašumas, kurie nepastebimai didino savo persvarą ir prasidedant ilgajai pertraukai jau pirmavo septyniais taškais 35:42.

Antroje rungtynių dalyje puikiai žaidusio V. Kamarūno vedami BC „Rhino“ žaidėjai dar labiau nutolo, kol ekipas skyrė net 18 taškų atstumas. Atrodė, kad rungtynių likimas jau aiškus, bet "Nebajeris“ rado jėgų atsitiesti. Šeimininkai tiesiog fantastiškai sužaidė ketvirtąjį kėlinuką ir jo pabaigoje ėmė spausti varžovus.. BC „Rhino“ nesugebėjo išvengti klaidų, per kelias akimirkas iššvaistė persvarą ir tuo viskas nesibaigė. Paskutinėmis atakomis jiems tiesiog tragiškai nesisekė, kol galiausiai „Nebajeris“ nutolo per saugų atstumą ir tai jau buvo viskas. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:72.

Artūras Zadorožnyj („Nebajeris“):

„rungtynių pradžioje nepataikėme savo metimų, neapsigynėme. O atsitiesti mums padėjo sportinis pyktis ir tai, jog varžovai pavargo, nes turėjo trumpesnį suolelį“.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Konger2018 lapkričio 20 d., 08:06 val.
Trūksta statistikos Rhino komandos susumavus tik 62 taškai gaunasi :)

„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„ExMarkets“ rungtynių pabaigoje palaužė „Nebajeris“ (72:69) (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:30 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nebajeris“ įrodė pranašumą prieš „Laipsniai“ (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)Negausiai susirinkę „Ryterna Group“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:41 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „Gemavilos“ krepšininkai (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:44 val.)Tik po atkaklios kovos „Nauja banga“ įveikė „Nebajerį“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 17:01 val.)„Vilkai“ įstrigo „Nebajerio“ gynybos gniaužtuose (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nauja banga“ įrodė pranašumą prieš BC „Rhino“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:07 val.)