Vilkai vs Nebajeris (38:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Vilkai“ įstrigo „Nebajerio“ gynybos gniaužtuose

2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 21:33 val., peržiūros: 569

Pirmadienį, vasario 4 dieną, J. ir P. Vileišių mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų – vietos „Vilkai“ bei svečių „Nebajeris“. Aikštelės šeimininkai savo varžovams priešinosi vos vieną kėlinį, o vėliau svečiai tiesiog nubėgo pergalės link.

Rungtynes komandos pradėjo gan vangiai ir sunkiai rinko taškus. Vėliau svečiai sužaisdavo kiek geresnę atkarpą, bet dėka taiklių tolimų metimų, aikštelės šeimininkai vis pavydavo savo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:15. Antrąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo „Nebajeris“ ekipa, kurie pradėjo agresyviau gintis prieš savo varžovus ir tai iškart davė vaisių. „Vilkai“ labai dažnai klydo ir taip jie leido savo varžovams užbėgti į greitas atakas ir laimėti atkarpą 17:2. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 25:40.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau kiek geriau atrodė „Nebajerio“ ekipa, kuri po truputį dar labiau didino savo pranašumą iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 33:62. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir “Nebajeris” iškovojo gana užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 38:82.

„Vilkai“ turėjo pripažinti „KMAIK“ ekipos pranašumą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:25 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „0Septyni“ ekipą (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:26 val.)KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)„ExMarkets“ rungtynių pabaigoje palaužė „Nebajeris“ (72:69) (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:30 val.)Puikus spurtas rungtynių pabaigoje nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Nauja banga“ įveikė „Nebajerį“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 17:01 val.)Negausiai susirinkę „Ryterna Group“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:41 val.)