BC „Rhino“ vs Nauja banga (51:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Nauja banga“ įrodė pranašumą prieš BC „Rhino“ ekipą

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 19:07 val., peržiūros: 923

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės. kuriose susitiko BC „Rhino“ ir svečių teisėmis atvykę „Nauja banga“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, tačiau „Nauja banga“ sugebėjo atsitiesti ir išlygno rezultatą. Tik kėlinuko pabaigoje svečiai sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ( 15:16). Antrame kėlinyje E.Čižinauskas svaidė tolimus metimus, tačiau trūko komandos draugų pagalbos ir toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. Ketvirčio pabaigoje „Nauja banga“ sustabdė BC „Rhino“ ekipos puolimą, kur susikrovė 5 taškų pranašumą – 32:37.

Po ilgosios pertraukos pradėjo ryškėti „Naujosios bangos“ pranašumas prieš varžovus ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė 13 taškų ( 36:49). BC „Rhino“ niekaip nepavyko atstatyti žaidimo, kokį demonstravo rungtynių pradžioje. Ketvirtame ketvirtyje „Nauja banga“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 51:72 (15:16, 17:21, 9:15, 10:20)

„Nauja banga“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 16:48 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Naują bangą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 17:00 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Nauja banga“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:42 val.)„Nauja banga“ neturėjo vargo su „Joldija“ ekipa (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:35 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:43 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)Tik po atkaklios kovos „Nauja banga“ įveikė „Nebajerį“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 17:01 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)