Sparta vs 0Septyni (98:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 15 d., Antradienis, 20:05 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2019 sausio 15 d., Antradienis, 23:20 val., peržiūros: 606

Sausio 15 dieną, 20:05 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „0Septyni“ (svečiai). Nors didžiąją dalį rungtynių pirmavo „Sparta“, tačiau „0Septyni“ sugebėjo atsitiesti ir netgi išplėšė pratęsimą. Vis tik per papildomą laiką šeimininkai įrodė savo pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 98:93 (28:15, 12:23, 24:22, 20:24, 14:9)

Rungtynes puikiai pradėjo „Spartos“ ekipa, šeimininkai išnaudojo kiekvieną varžovų klaidą gynyboje ir nesustodami rinko taškus. Negana to „0Septyni“ ekipos puolimas taip pat buvo apribotas ir tai leido dar pirmojo kėlinuko metu „Spartai“ pasiekti net ir dviženklį pranašumą. Persvarą sėkmingai savo rankose išlaikė šeimininkai ir antrojo ketvirčio metu, bet netrukus komanda prisirinko pražangų ir tai buvo šansas svečiams atsitiesti. Tritaškių ir baudos metimų dėka „0Septyni“ visiškai priartėjo ir prasidedant ilgajai pertraukai „Sparta“ pirmavo jau tik 40:38.

Antroje rungtynių dalyje „0Septyni“ tuojau pat persvėrė rezultatą, bet pranašumu džiaugėsi neilgai, „Sparta“ vėl iš lėto perėmė rungtynių kontrolę ir susigražino sau labiau įprastą dviženklį pranašumą. Laikas bėgo ir atrodė, kad šeimininkai jau artėja pergalės link, bet „0Septyni“ sugebėjo surengti spurtą ir paskutinės atakos metu išlygino rezultatą. „Spartos“ paskutinė ataka buvo netiksli ir ekipos stojo žaisti pratęsimą esant rezultatui 84:84.

Pratęsimo metu kone visą laiką iniciatyvą savo rankose išlaikė „Sparta“, tiesiog nesulaikomai žaidusio komandos lyderio G. Prabulio vedami šeimininkai sugebėjo nutolti ir šiaip ne taip išplėšė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 98:93.

„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:10 val.)„0Septyni“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:07 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „KMAIK“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:29 val.)„Sparta“ neturėjo didelių problemų su „Alaina“ (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)Net 54 G. Prabulio taškai nulėmė „Spartos“ pergalę (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:58 val.)