SK „Mattas“ vs Resmila.lt (82:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Neklumpantys Sk „Mattas“

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 373

Sekmadienio popietę C lygos rungtynėse susitiko vienvaldžiai A pogrupio lyderiai Sk „Mattas“ bei vieną pralaimėjimą patyrusi Resmila.lt. Kaip ir buvo tikėtasi, visą pirmą kėlinį Sk „Mattas“ komanda užtikrintai pirmavo ir tik kėlinio pabaigoje priešininkai sugebėjo priartėti. Vis dėlto antrasis kėlinys priklausė Resmilos komandai. Ne tik panaikinę deficitą, Resmila sugebėjo išsiveržti ir turėti solidžią 7 taškų persvarą. Tik Kęstučio Dimitrijevo 9 pelnyti taškai leido vėl susigrąžinti menką persvarą. Trečiasis kėlinys buvo toks pat intriguojantis – komandos jį sužaidė lygiai 20-20. Visgi ketvirtajame kėlinyje K. Dimitrijevo (32taškai) bei J. Pociaus (26taškai) vedama Sk“Mattas“ komanda palaužė Resmilos ekipą, naudingiausiai šioje komandoje žaidė A.Ivanauskas – 20 taškų, 11atkovotų kamuolių.

Ryterna Group nesėkmingai priėmė pirmaujančius SK „Mattas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 23:49 val.)SK „Mattas“ nepasigailėjo Street Food (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 01:08 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė BC „Straight“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Tie geresni“ po sunkios kovos nusileido SK „Mattas“ (77:86) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 09:45 val.)G. Prabulis įmetė 51 tašką, bet „Sparta“ nusileido SK „Mattui“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 14:35 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:33 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:14 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)Nesulaikomas SK „Mattas“ puolimas leido nesunkiai įveikti „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)