Baltic Transline vs Tie geresni (64:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64)

2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 22:19 val., peržiūros: 648

Vasario 17d., Sekmadienį, 19:10val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Baltic Transline“ ir svečiai – „Tie geresni“.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, per pirmąsias minutes išsiverždami 7:0. Kėliniui įpusėjus „Baltic Transline“ pavyko prisivyti varžovus (6:7), tačiau persverti rezultato iki pat pirmojo ketvirčio galo nepavyko. Likus šiek tiek daugiau nei 2 minutėm M.Leščinskas pelnė 8 taškus be atsako ir sukrovė šeimininkams 5 taškų pranašumą – 16:11. Antrojo kėlinio pradžioje vyko atkakli abiejų ekipų kova, šeimininkams pavyko išlaikyti pranašumą didžiąją ketvirčio dalį, tačiau pirmosios rungtynių pusės pabaigoje sėkmingiau sužaidę „Tie geresni“ persverė rezultatą ir susikrovė 7 taškų persvarą – 31:38.

Antrąją rungtynių dalį užtikrinčiau pradėjo svečiai, tuo tarpu „Baltic Transline“ krepšininkai strigo puolime ir per trečiąjį kėlinį pelnė vos 10 taškų. „Tie gerensi“ padidino turėtą persvarą iki dviženklės – 41:55. Ketvirtąjame kėlinyje abi ekipos koncentravosi į puolimą, „Baltic Transline“ ekipos puolimas atsigavo, tačiau svečiai atakavo dar užtikrinčiau ir niekaip nebeprisileido varžovų – 64:84 (16:11, 15:27, 10:17, 23:29).

„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:02 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Tie geresni“ po sunkios kovos nusileido SK „Mattas“ (77:86) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 09:45 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Kauno Rami“ tęsia sėkmingą C lygos startą, šį kart įveikdami „Baltic Transline“ (87:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:48 val.)