Kauno Rami vs Baltic Transline (87:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ tęsia sėkmingą C lygos startą, šį kart įveikdami „Baltic Transline“ (87:65)

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 21:48 val., peržiūros: 926

Lapkričio 18d., Sekmadienį, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, reguliariosios A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Kauno Rami“ ir svečiai – „Baltic Transline“.

Rungtynių pradžią tolimais metimais pradėję „Kauno Rami“ išsiveržė į priekį nuo pat pirmųjų minučių, tačiau svečiai visą kėlinį kvėpavo varžovams į nugarą, o A. Keršio tritaškis paskutinę pirmojo kėlinio sekundę dar labiau sumažino atsilikimą – 21:18. Antrame kėlinyje savo žaidimą pilnai pradėjo diktuoti šeimininkai, užtikrintu puolimu ir greitomis atakomis varžovams sumetė 26 taškus per antrąjį ketvirtį, kai tuo tarpu varžovai pelnė tik 12. Po pirmos rungtynių pusės užtikrintai pirmavo „Kauno Rami“ – 47:30.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, šeimininkams pavyko išlaikyti savo tempą ir padidinti pranašumą iki 20-ies – 68:46. Ketvirtąjį kėlinį abi ekipos pradėjo greitais puolimas po netaiklių varžovų metimų ar klaidų, tačiau „Baltic Transline“ niekaip nepavyko sumažinti atsilikimo ir nors kiek pasivyti varžovų. Svečiams tai buvo jau 4-asis pralaimėjimas, o „Kauno Rami“ iškovoja 3-iąją pergalę iš eilės – 87:65 (21:18, 26:12, 21:16, 19:19).

„Kauno Rami“ Šarūnas Petraitis:

Kibi gynyba, greitos atakos, visas 40 minučių laikėm aukštą tempą ir bėgom į priekį.

„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)Kauno Rami pergalingai pradėjo C lygą įveikdami BC „Prisikėlę“ (77:70) (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (serija 1:0) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:00 val.)Nesulaikomas SK „Mattas“ puolimas leido nesunkiai įveikti „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)