BC „Straight“ vs Kauno technikos kolegija (102:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“

2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 20:32 val., peržiūros: 676

Sausio 30 dieną, 19:10 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro didžiojoje sporto salėje susitiko C lygos komandos BC “Straight” (šeimininkai) ir “Kauno technikos kolegija” (svečiai). Lengvoje kovoje BC “Straight” nugalėjo “Kauno technikos kolegija”. Rungtynės baigėsi rezultatu 102:73 (24:12, 26:17, 19:18, 33:26).

Rungtynes labiau susikaupę pradėjo šeimininkų komanda. BC “Straight” puikiai metė tolimus metimus ir kovojo dėl kamuolių. Tuo tarpu varžovai klimpo kibioje BC “Straight” komandos gynyboje. Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo rezultatu 24:12. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams vėl puikiai sekėsi mesti tolimus metimus. Per tris kėlinio minutes komanda atsiplėšė 20 taškų persvara. Iki kėlinio galo komandos sužaidė panašiai ir baigiantis pirmai rungtynių pusei priekyje šeimininkai rezultatu 50:29.

Trečiojo kėlinio pradžioje “Kauno technikos kolegija” komandos krepšininkai išėjo į aikštelę labiau susikaupę ir pasiruošę pakovot dėl pergalės. Svečiai sužaidė atkarpą 11-2 ir tokiu būdu sumažino atsilikimą. Tačiau šeimininkai nesiruošė pasiduot ir atiduot pergalės. Per dvi minutes pasinaudodami varžovų klaidomis surezgė kelias greitas atakas ir atstatė turėtą pranašumą. Iki kėlinio galo šeimininkai neleido varžovams priartėti (69:47). Ketvirtajame kėlinyje “Kauno technikos kolegija” komandai nepavyko pakovoti dėl pergalės. BC “Straight” komanda dar labiau padidino skirtumą, pasiekė 100 taškų ribą ir šventė pergalę rezultatu 102:73.

BC “Straight” komandos treneris E.Rinkevičius: „Pradžioje sezono laimėdavom varžybas, bet žaisdavom prastai. Dabar ateinam ir žaidžiam smagiai. Visai kitas komandinis supratimas, perdavimai laisvi, atsirado greitas žaidimas, kai atsiranda greitas pirmas pasas į priekį. Atsiriša rankos puolime ir gynyboje smagiau dirbt. Ankšciau laimėdavom iš nemažo minuso, dabar nuo pradžių patys išsiveržiam į priekį.“

„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 11:52 val.)„Grande“ įstrigo „Kauno technikos kolegijos“ gynybos gniaužtuose (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:05 val.)