Kauno technikos kolegija vs GZP – 2 (56:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 18:34 val., peržiūros: 759

Vasario 6 d., trečiadienį, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno technikos kolegija“ (6/8) ir svečiai – „GZP – 2“ (14/1).

Rungtynes „GZP – 2“ pradėjo pirmaudami 2:7, tačiau tada atkarpą 10:0 laimėjo „Kauno technikos kolegija“, kuri išlaikė trapią persvarą iki kėlinuko pabaigos, po kurio buvo priekyje 20:17.

Antrajame kėlinuke po R. Staškūno metimų šeimininkai nutolo 33:26. Ir toliau sėkmingai žaidę „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkai kiek netikėtai po dviejų kėlinių pirmavo 43:35.

Trečiajame kėlinyje „GZP – 2“ ekipą į priekį patempė M.Semėnas, kurio tikslūs metimai leido labai greitai persverti rezultatą svečių naudai ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 47:51. Ir toliau svečių rankose buvusi iniciatyva leido jiems įgauti dviženklę persvarą 51:62.

Ketvirto kėlinuko pradžioje šeimininkai išsibaudavus vienam žaidėjui liko keturiese, kuo pasinaudoję „GZP – 2“ įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 56:84 (20:17, 23:18, 8:27, 5:22).

„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „KTK“ palaužė „Feniksą“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:07 val.)Lyderių akistatoje ‒ „GZP – 2“ pergalė prieš „Grande“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas nugalėdami „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 20:48 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)