SK „Mattas“ vs Gemavila (109:50)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 16:15 val., peržiūros: 607

Vasario 10 d., sekmadienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – SK „Mattas“ (13/1) ir svečiai – „Gemavila“ (6/8).

Rungtynes SK „Mattas“ pradėjo labai greitu bei rezultatyviu žaidimu bei tiksliais tritaškiais, ko pasekoje po pirmojo kėlinio jau buvo įgiję solidžią persvarą 32:14.

Antrajame kėlinyje ir toliau aukštą tempą palaikę šeimininkai po tikslių P. Balčiūno ir M. Mackevičiaus metimų pirmavo 47:17. Antroje kėlinuko pusėje SK „Matto“ puolimo banga kiek aprimo, o M. Statkausko septyni taškai paeiliui leido „Gemavilai“ kiek priartėti – 50:25.

Trečiajame kėlinuke ir toliau rezultatyviai žaidę šeimininkai dar labiau pabėgo nuo varžovų ir pasibaigus kėliniui jau pirmavo 77:38.

Ketvirtame kėlinyje SK „Mattas“ tik dar labiau nutolo, o pergalę įtvirtino P. Balčiūno dėjimas rungtynių pabaigoje. Galutinis susitikimo rezultatas 109:50 (32:14, 18:11, 27:13, 32:12).

SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)Permainingose rungtynėse „ExMarkets“ įveikė „Gemavilą“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)