KM „Žalgiris“ vs Kauno Rami (83:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 20:05 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę

2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 21:56 val., peržiūros: 686

Ketvirtadienį, Vasario 28– ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ Baltik Sport“ pirmenybių pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai KM „Žalgiris“ bei svečių „Kauno rami“. Du pirmuosius ketvirčius komandos žaidė visiškai lygiai, tačiau antroje dalyje geriau krepšį atakavę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu – 83:72.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, tačiau KM „Žalgiris“ ekipa labai greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidus penkias minutes turėjo kelių taškų pranašumą. Savo persvarą jie sėkmingai laikė iki pat devintosios rungtynių minutės, tuo tarpu svečių komandą darė daug pražangų, kas pakišo jiems koja. Likus iki ketverčio pabaigios 20 sekundžų šeimininkai pelnė dar du taškus ir leido savo ekipai po pirmojo ketverčio pimauti dviejais taškais – 21:19.

Antrasis ketvertis vyko tuo pačiu scenarijumi visą kėlinį. Aikštelės šeimininkai pradžiai padidindavo savo pranašumą, o tuomet geresnę atkarpą sužaisdavo svečiai ir sumažindavo atsilikimą iki minimalaus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo lygus – 37:37.

Po ilgosios pertraukos jau „Kaunorami“ ekipa įklimpo į „gilią duobę“. Šeimininkai kėlinį pradėjo galingu spurtu 9:0 o tai sudavė rimtą smūgį varžovams . Po šio spurto svečiai sunkiai sekėsi priartėti prie varžovų, tad prieš lemiamą ketvirtį, šeimininkai buvo viena koja arčiau pergalės – 63:57.

Prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui „Kauno “ ekipai buvo pavykę priartėti iki trijų taškų (66:63), tačiau KM „Žalgiris“ labai greitai rado atsakymą į tai ir po kelių minučių vėl buvo atstatę dešimt taškų pranašumą (76:66). Negana to, likus mažiau negu minutei iki rungtynių pabaigos šeimininkų žaidėjas R.Butkus pataikė tolimą metimą ir puikiai sužaidę rungtynių pabaigą laimėjo rungtynes rezultatu – 83:72.

KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas R.Butkus: Nors pirma pusė sekėsi sunkiai, bet antrojeje pusėje stengėmis gintis ir užsivedimas buvo didesnis.

„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:36 val.)KM „Žalgiris“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)KM „Žalgiris“ pasiekė nesunkią pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Nauja banga“ užduso KM „Žalgirio“ gynybos gniaužtuose (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:16 val.)Atkaklioje aštuntfinalio kovoje BC „Straight“ iškovojo pergalę pratęsime (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)Dienos rungtynėse ‒ nesunki KM „Žalgirio“ pergalė prieš „Grande“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)„Kauno Rami“ iškovojo gana užtikrintą pergalę (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:20 val.)