Hidraulinės sistemos vs BC „Prisikėlę“ (78:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 13:31 val., peržiūros: 737

Sekmadienį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių aštuntfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos“ ir svečių teisėmis atvykę BC „Prisikėlę“. Pirmajame susitikime „Hidraulinės sistemos“ tik po atkaklios kovos įveikė varžovus 13 taškų pranašumu ( 72:85).

Rungtynes prasidėjo „Hidraulinių sistemų“ dominavimu puolime ir greitai atitrūko nuo varžovų. Vis dėlto, svečiams pavyko įveikti kietą varžovų gynybą, kur per likusį laiką skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 20:18). Antrame kėlinyje BC „Prisikėlę“ toliau grėsmingai rinkosi asmenines pražangas, o tuo pasinaudoję „Hidraulinės sistemos“ ėmė tolti nuo varžovų ir prieš antrąją pusę rungtynių turėjo dviženklį pranašumą – 40:28.

Po ilgosios pertraukos „Hidraulinės sistemos“ toliau tolo nuo varžovų ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės BC „Prisikėlę“ kibo varžovams į atlapus ir prieš lemiamą kėlinuką šeimininkai pirmavo tik 9 taškais. Ketvirtame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, „Hidraulinės sistemos“ atlaikė varžovų šturmą bei be didesnių intrigų įveikė varžovus, rezultatu – 78:62 (20:18, 20:10, 13:16, 25:18)

„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ vargo su BC „Prisikėlę“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ sezoną atidarė sunkia pergale (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:11 val.)Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)