Tie geresni vs Vilkai (81:50)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 02 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“

2019 sausio 02 d., Trečiadienis, 20:13 val., peržiūros: 665

Trečiadienį, Sausio 2 – ąją dieną, VDU Atžalyno progimnazijos salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų „Tie geresni“ bei svečių „Vilkai“. Didžiąją rungtynių dalį „Tie geresni“ atrodė pranašesnė komanda šiose rungtynėse ir įpusėjus pirmajame ketverčiui turėjo solidų dviženklį pranašumą.

Pirmasis ketvertis nebuvo itin rezultatyvus. Šeimininkų komanda pelnė pirmuosius taškus ir įgijo penkių taškų pranašumą, o svečiai tiesiog mėtė pro šalį. Sužaidus beveik penkias minutes, pirmuosius taškus pelnė ir svečiai. Vėliau svečių ekipa mažais žingsniais bandė artėjo prie varžovų, bet jiems sunkiai sekėsi. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 24:9.

Antrame ketvirtyje šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, o „Vilkų ekipai niekaip nepavyko atrasti savojo ( 40:14). TIk kėlinuko pabaigoje svečiai truputį atsitiesė, tačiau komandas toliau skyrė dviženklis pranašuma – 50:18.

Po ilgosios pertraukos „Tie geresni“ toliau žaidė lyg ant bangos ir pradėjo „sausa“ atkarpa 10:0,o varžovams toliau sunkiai sekėsi pelnyti taškus – 64:50.

Ketvirtame ketvirtyje „Tie geresni“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir dar labiau padidino savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 81:50.

„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Tie geresni“ iškovojo pergalę prieš „Arkus“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Alaina“ susitvarkė su „Vilkais“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Sparta“ lengvai įveikė „Vilkų “ krepšininkus (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:13 val.)