BC „Game On“ vs Laipsniai (57:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 25 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse vos neiššvaistė solidžios persvaros, bet įveikė BC „Game On“

2019 vasario 25 d., Pirmadienis, 23:21 val., peržiūros: 773

Vasario 25 d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos Mažosios taurės pirmosios 1/8 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – BC „Game On“ ir svečiai – „Laipsniai“.

Rungtynės prasidėjo puikiu „Laipsnių“ žaidimu daugiausia iš po krepšio ir išnaudojant M. Patašių ir įpusėjus kėlinukui svečiai pirmavo 3:12. Visgi, BC „Game On“ antroje kėlinuko pusėje įleido tris tolimas bombas ir po pirmo kėlinio turėjo vos vieno taško deficitą – 18:19.

Antrame kėlinyje „Laipsnius“ į priekį patempė trys S. Banaičio tolimi metimai, kurie leido jiems įpusėjus susitikimui pirmauti 28:32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem M. Patašiaus 2+1 epizodais, aukštaūgio tritaškiu ir „Laipsniai“ jau nutolo 31:40. Ir toliau sėkmingiau žaidė svečiai, kurie po trijų kėlinukų pirmavo 38:52.

Užtikrintą žaidimą ketvirto kėlinuko pradžioje ir toliau demonstravę „Laipsniai“ nutolo iki 40:57. Bet tada BC „Game On“ suaktyvino gynybą, perėmė daug kamuolių ir sumažino savo deficitą iki dviejų taškų 57:59. Visgi, du taškus pelnė M.Patašius, o šeimininkai per likusį laiko nepataikė nei vieno mesto metimo ir pirmasis šių komandų susitikimas baigėsi „Laipsnių“ pergale. Galutinis susitikimo rezultatas 57:63 (18:19, 10:13, 10:20, 19:11).

S.Banaitis („Laipsniai“):

„iš pradžių vyko apylygė kova, ketvirtam kėliny pabėgom, bet per anksti patikėjome pergale, pasivijo varžovai, bet išlaikėm šaltą protą. Sunkiai, bet laimėjom pirmą mačą.“

„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)„Laipsniai“ gynybinio pobūdžio rungtynėse įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:33 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)Lemiamoje dvikovoje ‒ sunki „Laipsnių“ pergalė prieš BC „Game On“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:52 val.)BC „Game On“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:30 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Krugės karių“ pranašumą (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 20:54 val.)„VDU – ŽŪA“ turėjo pripažinti BC „Game On“ pranašumą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 19:57 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)