Sparta vs Tie geresni (91:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 05 d., Antradienis, 20:10 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2019 vasario 05 d., Antradienis, 23:10 val., peržiūros: 590

Vasario 5 dieną, 20:10 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Tie geresni“ (svečiai). Nors „Tie geresni“ šį vakarą turėjo net 15 taškų pranašumą, tačiau per anksti atsipalaidavo ir leido varžovams išplėšti pratęsimą. Papildomo laiko metu „Sparta“ sugebėjo sužaisti užtikrinčiau ir laimėjo rungtynes rezultatu 91:86 (19:20, 20:27, 19:21, 23:13, 10:5).

Nors rungtynes spurtu 8:0 pradėjo šeimininkai, tačiau varžovai labai greitai sugrįžo rungtynes ir išlygino žaidimą. „Tie geresni“ šį vakarą puikiai tvarkėsi su varžovų lyderiu G. Prabuliu, o patys puolimą organizavo labai įvairaipusiškai ir ėmė tolti. Skirtumas nepastebimai pasiekė maždaug 8-10 taškų ribą, o „Spartos“ žaidimas atrodė užstrigęs, komandos negelbėjo nei pertraukėlės, nei dažnai keitimai. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 39:47.

Po ilgosios pertraukos „Tie geresni“ ne tik sėkmingai tęsė savo pasirodymą, tačiau ir dar labiau padidino savo pranašumą, kuris vienu metu siekė net penkiolika taškų. Atrodė, kad rungtynių likimas aiškus, bet tuomet svečiai ėmė vis dažniau klysti, atsipalaidavo, o skirtumas nepastebimai tirpo. Galiausiai „Sparta“ vėl patikėjo savo jėgomis ir spurtą pratęsė tol, kol skirutmas išnyko ir pagrindinis laikas baigėsi esant rezultatui 81:81.

Papildomo laiko metu komandos žaidė gana lygiai, o lemiamomis akimirkomis veiksmas persikėlė prie baudų metimo linijos. Čia svečių ranka ne vieną kartą sudrebėjo ir tuo pasinaudoję „Spartos“ krepšininkai iškovojo nelengvą pergalę 91:86.

„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:20 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:07 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „KMAIK“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:29 val.)„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)„Tie geresni“ iškovojo pergalę prieš „Arkus“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Sparta“ neturėjo didelių problemų su „Alaina“ (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)