Lietuvos geležinkeliai vs Laipsniai (79:94)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę

2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 00:07 val., peržiūros: 854

Pirmadienį, lapkričio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Lietuvos geležinkeliai“ bei svečių „Laipsniai“. Svečių ekipa pamatą pergalei padėjo užtikrintai laimėjusi antrąjį bei trečiąjį ketvirčius, o lemiamo kėlinio metu jie išlaikė solidesnį pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Jos keitėsi sėkmingais išpuoliais, taip pat pirmaujanti komanda keitėsi kelis sykius. Ketvirčiui įpusėjus, „Laipsniai“ pelnė šešis taškus paeiliui, tačiau labai greitai „Lietuvos geležinkeliai“ atsakė jiems tuo pačiu. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:18. Antrąjį ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau tuomet jie krito į didžiulę duobę ir pralaimėjo atkarpą net 2:20. Vėliau „Lietuvos geležinkeliai“ pradėjo rodyti šiokius tokius atsigavimo ženklus, tačiau sumažinti atsilikimo jiems nepavyko. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:47.

Trečiąjį ketvirtį laipsniai pradėjo kur kas geriau, smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir skaičiavo jau 26-ių taškų pranašumą. Vėliau skirtumas tarp komandų perkopė ir trisdešimties taškų ribą, o per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, bet skirtumas kardinaliai nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 49:76. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas. Nors „Lietuvos geležinkeliai“ dar bandė kibti į atlapus savo varžovams, bet jiems to padaryti neleido „Laipsniai“, kurie išlaikė dviženklį pranašumą ir galiausiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 79:94.

„Nebajeris“ užtikrintai atsirevanšavo „Lietuvos geležinkeliams“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 19:47 val.) BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 sausio 08 d., antradienis, 21:45 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Nauja banga“ iššikapstė rungtynėse su „Lietuvos geležinkeliais“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:30 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Laipsniai“ gynybinio pobūdžio rungtynėse įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:33 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)