Vilkai vs KMAIK (63:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Vilkai“ turėjo pripažinti „KMAIK“ ekipos pranašumą

2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 21:25 val., peržiūros: 690

Trečiadienį J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centre įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vilkai“ ir „KMAIK“ ekipa.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, „KMAIK“ surengė spurtą 9:0 ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 10:19). Per likusį laiką „Vilkai“ toliau strigo puolime ir gynyboje, o svečiai pirmavo dviženkliu pranašumu ( 14:28). Antrame kėlinyje „Vilkai“ įjungė aukštesnę pavarą, kur su kiekviena minute mažino skirtumą. Ketvirčio pabaigoje šeimininkai turėjo galimybę persverti rezultatą į savas rankas, tačiau „KMAIK“ atsilaikė ir išsaugojo keturių taškų pranašumą – 36:40.

Po ilgosios petraukos „KMAIK“ sustabdė greitas varžovų atakas ir atstatė turėtą pranašumą. Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ( 51:59). Ketvirtame kėlinyje „Vilkams“ sunkiai sekėsi naikinti skirtumą. Vis dėlto, P. Parnarausko ir P.Vidžiūno duetas žaidė nesustabdomai ir svečiams nukalė pergalę, rezultatu – 63:78 (14:28, 22:12, 15:19, 12:19)

„0Septyni“ neturėjo vargo su „KMAIK“ krepšininkais (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą (2019 sausio 18 d., penktadienis, 20:31 val.)„ExMarkets“ nesunkiai įveikė „KMAIK“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Vilkai“ įstrigo „Nebajerio“ gynybos gniaužtuose (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:33 val.)„GZP – 2“ įveikė „KMAIK“ ir tęsia pergalių seriją (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:09 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „0Septyni“ ekipą (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Vilkai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)Sunkiose rungtynėse „Alaina“ pasiekė pergalę prieš „KMAIK“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „KMAIK“ krepšininkai (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:33 val.)