Sparta vs GZP – 2 (50:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ varžybų pabaigoje nusileido „GZP – 2“ (50:61)

2018 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 00:04 val., peržiūros: 740

2018 gruodžio 18 d., Antradienį, Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių varžybos kuriuose susitiko šeimininkai „Sparta“ ir svečiai „GZP – 2“.

Varžybas prasidėjo apylygiai, neivienai komandai iškarto nepavyko parodyti ženklaus pranašumo (12:12). „LSMU“ komanda kiek geriau užbaigė kelinį, kas jiems leido turėti minimalią persvarą po pirmojo kėlinio (12:13).

Antrąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai, kuriems greitai pavyko įgyti 7 taškų pranašumą (20:27). Persvarą ir toliau savo rankose išlaikė „GZP – 2“ kurie po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu (27:32).

Trečiajame kėlinyje „Sparta“ nesiruošė pasiduoti ir greitai persverė rezultatą savo naudai (35:34). Vėliau kėlinyje abi komandos žaidė taškas į tašką ir rezultatas po trijų kėlinių buvo „GZP – 2“ naudai (43:45).

Ketvirtajame varžybų kėlinyje „GZP – 2“ krepšininkai nusprendė pradėti kibiau gintis, spaudė varžovus, kas leido po perimtų kamuolių lengvai pelnytis taškus, greitai susikrovę dviženklį pranašumą jo nebepaleido ir šventė sunkią pergalę rezultatu (50:61 (12:13, 15:19, 16:13, 7:16).

„GZP – 2“ komandos treneris J.Eibukas:
Sunkiai pradėjome varžybas, salė nebuvo mums labai patinkanti, sunkiai prie jos prisitaikėme, siaura, visgi varžybų pabaigoje pavyko spurtuoti ir laimėti.

„Sparta“ turėjo pripažinti „GZP – 2“ pranašumą (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)„Sparta“ neturėjo didelių problemų su „Alaina“ (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „GZP – 2“ ekipos pergalę (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Sparta“ lengvai įveikė „Vilkų “ krepšininkus (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:13 val.)BC „Prisikėlę“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP – 2“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:31 val.)G. Prabulis įmetė 51 tašką, bet „Sparta“ nusileido SK „Mattui“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 14:35 val.)VDU ‒ ŽŪA neatsilaikė prieš GZP – 2 (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:52 val.)Lyderių akistatoje ‒ „GZP – 2“ pergalė prieš „Grande“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 13:36 val.)