SK „Mattas“ vs KK „Žaibas“ (131:42)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Mattas“ įsirašė penktą pergalę paeiliui beveik šimto taškų persvara įveikęs KK „Žaibą“

2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 21:49 val., peržiūros: 663

Antradienį, gruodžio 4 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko SK „Mattas“ (4/0) ir svečių teisėmis žaidę KK „Žaibas“ (1/4) krepšininkai.

Jau po trijų rungtynėse sužaistų minučių ir P. Balčiūno bei K. Jankaičio taiklių metimų SK „Mattas“ įgijo dviženklę persvarą 2:12. Ir toliau šeimininkai valdė situaciją rungtynėse bei po greitų atakų kėlinuko pabaigoje dar labiau padidino savo pranašumą. Pirmasis ketvirtis baigėsi 30:10.

Antrąjį ketvirtį SK „Mattas“ pradėjo spurtu 18:0 ir dar labiau nutolo. KK „Žaibas“ tik P.Juknevičius aštuoniais taškais kiek pagerino svečių situaciją. Visgi, po pirmosios rungtynių pusės 59:20 pirmavo SK „Mattas“.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė – svečių krepšininkai labai dažnai klysdavo, o tuo naudojęsi šeimininkai tik didino ir didino savo pranašumą – po trijų kėlinių rezultatas jau buvo 93:29.

Ketvirtasis kėlinys niekuo nesiskyrė nuo visų kitų – SK „Mattas“ įsirašė penktą pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 131:42 (30:10, 29:10, 34:9, 38:13).

SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)Po sunkios kovos „Kauno Švara“ pasiekė pirmąją pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:50 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė BC „Straight“ ir žengia į didįjį C lygos finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:28 val.)SK „Mattas“ turėjo vargo su „Kauno TPMC – 2“ ekipa (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 19:07 val.)