Elektromontuotojas vs Nauja banga (57:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Nauja banga“ įveikė „Elektromontuotoją“

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 20:42 val., peržiūros: 538

Vasario 20 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Naują bangą“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję šešias pergales ir vienuolika kartų buvo pralaimėję. „Nauja banga“ taippat buvo laimėję šešis kartus ir vienuolika kartų buvo pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo „Nauja banga“, kuri puikiai gynėsi ir sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 0:13. Baigiantis pirmai kėlinio pusei taškų sąskaitą atidarė „Nauja banga“ (2:13). Netrukus tuo pačiu atsakė „Nauja banga“. Visgi antroje kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė „Elektromontuotojas“, kuris kėlinio pabaigoje sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (12:15).

Antro kėlinio pirmas tris minutes komandos keitėsi taikliais metimais (18:20). Vėliau taiklių tritaškių dėka šeimininkai įgijo septynių taškų persvarą (27:20). Aštuntą minutę iniciatyvą perėmė „Nauja banga“, kuri kėlinio pabaigoje pasivijo varžovus (27:27). Baigiantis kėlinio laikui į priekį išsiveržė „Elektromontuotojas“ (29:27).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus trečiai minutei rezultatas buvo lygus (37:37). Netrukus keturis taškus be atsako pelnė „Nauja banga“ (37:41). Nedidelę persvarą svečiai išlaikė iki devintos minutės (39:43). Kėlinio pabaigoje „Nauja banga“ padidino persvarą iki šešių taškų (41:47).

Ketvirtą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Elektromontuotojas“ (43:47). Netrukus spurtą pradėjo „Nauja banga“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (43:56). Šeštą minutę „Elektromontuotojas“ sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (49:56). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei komandas skyrė tik trys taškai (57:60). Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojui“ nepavyko pasivyti varžovų (57:61). „Nauja banga“ iškovojo septintą pergalę, o „Elektromontuotojas“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)Rungtynių pradžioje pranašumą susikrovę SK „Mattas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (78:45) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:32 val.)Tik po atkaklios kovos „Nauja banga“ įveikė „Nebajerį“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 17:01 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Street Food“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Elektromontuotoją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nauja banga“ įrodė pranašumą prieš BC „Rhino“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:07 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)