Kauno technikos kolegija vs Vilkai (73:33)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“

2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 20:22 val., peržiūros: 639

Trečiadienį, sausio 16 dieną, Kauno technikos kolegijos salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, tarp C pogrupio, kuriose susitiko „Kauno technikos kolegija“ ir svečių teisėmis atvykę „Vilkai“ krepšininkai.

Jau pirmą rungtynių minutę užtikrintai žaidė šeimininkų komandą, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako (8:0). Netrukus taškų sąskaitą atidarė ir „Vilkai“ (8:1). Visgi vėliau be klaidų gynėsi „Kauno technikos kolegija“ , o šeštą minutę komandas skyrė 11 taškų. Ketverčio pabaigoje šeimininkų persvara padidėjo iki 13 taškų – 17:4.

Antrasis ketvertis prasidėjo lygiu žaidimu abi komandos pagerino savo žaidimą puolime, bet svečiai negebėjo atlaikyti varžovų užduoto tempo ir skirtumas tarp komandų augo kas minutę ir „Kauno technikos kolegija“ jau triuškino savo varžovus. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 16 taškų šeimininkų persvara – 36:20.

Antroji rungtynių dalis klostėsi panašiai kaip ir pirmoji. Puolime visą puolimo arseną naudoję šeimininkai dar trečiame ketvirtyje įgijo dviženklį taškų persvarą – 47:22, o per likusį rungtynių laiką jį po truputį didino ir užtikrintai iškovojo pergalę rezultatu – 73:33.

„Kauno technikos kolegija“ komandos treneris R.Navickas: Laimėjo šiandien komandiškas darbas.

„Kauno technikos kolegija“ kiek netikėtai įveikė „Tie geresni“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:10 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)Vos tašką per kėlinį sukrapštęs „Feniksas“ neatsilaikė prieš „Vilkus“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:43 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Kauno technikos kolegija“ trečiose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Feniksą“ ir žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:50 val.)