Grande vs Feniksas (70:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 03 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Grande“ patiesė „Feniksą“

2019 sausio 03 d., Ketvirtadienis, 23:14 val., peržiūros: 719

Ketvirtadienį, sausio 3 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Grande“ bei svečių „Feniksas“. Nors aikštelės šeimininkai rungtynes pradėjo lėtai, tačiau vėliau susirinko solidų pranašumą ir galiausiai išsaugojo pergalę savo rankose.

Rungtynes komandos pradėjo labai silpnai. Sužaidus pusę ketvirčio, svečiai buvo pelnę vos du taškus, tuo tarpu aikštelės šeimininkai išvis nebuvo pelnę taškų. Per likusį kėlinio laiką „Grande“ ekipai pavyko sužadinti savo puolimą, bet „Feniksas“ ir toliau ypatingai strigo puolime. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:4. Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai ir toliau tolo nuo savo varžovų, kol pastariesiems visiškai nesisekė. Galiausiai, svečiams pagaliau pavyko pralaužti ledus ir jie pradėjo žaisti gana apylygiai su savo varžovais, tik turėjo dviženklį atsilikimą. Per likusį kėlinio laiką „Feniksui“ nepavyko priartėti prie savo varžovų, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:17.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Feniksas“ pakilo iš pelenų ir sužaidė neblogą atkarpą, taip sumažindami savo atsilikimą iki vienženklio. Visgi, vėliau „Grande“ vėl įsivažiavo, sužaidė neblogą atkarpą ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:40. Lemiamo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau kiek geresnę atkarpą sužaidė svečiai, kurie sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų. Per likusį rungtynių laiką „Grande“ neprisileido savo varžovų arčiau ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 70:60.

Tadas Vaitkūnas („Grande“):
„Gal turėjom daugiau svorio, nes po švenčių komanda užmetė papildomus 100 kilogramų. Pradžia buvo sunki, bet po truputį įsibėgėjom. Iki kitų varžybų numesim dar kelis kilogramus ir bus geriau“.

„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)„Grande“ sutrypė „Vilkus“ (79:38) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Grande“ užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Grande“ suklupo prieš „Arkus“ (72:76) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Grande“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „0Septyni“ (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)