Nebajeris vs Lietuvos geležinkeliai (68:47)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Nebajeris“ užtikrintai atsirevanšavo „Lietuvos geležinkeliams“ ir išlygino serijos rezultatą

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 19:47 val., peržiūros: 632

Kovo 3 dieną, 16:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „Lietuvos geležinkeliai“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštuntfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą rezultatu 55:50 buvo laimėję „Lietuvos geležinkeliai). Šį kartą „Nebajerio“ žaidėjai buvo itin susikaupę ir nusiteikę revanšui, beveik visas rungtynes užtikrintai pirmavęs „Nebajeris“ laimėjo susitikimą rezultatu 68:47 (19:10, 15:7, 16:19, 18:11).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė nerezultatyviai, o pirmieji į priekį pabėgo „Lietuvos geležinkeliai“. Tuomet „Nebajeris“ paprašė pertraukėlės ir komandos žaidimo kreivė sparčiai šovė į viršų. Dabar skirtumas augo su kiekvieną minute, o nepastebimai „Nebejerio“ pranašumas tapo ir dviženklis. „Lietuvos geležinkeliai“ labai prastai, gal net tragiškai atrodė puldami ir per du kėlinukus surinko vos 17 taškų. Prasidedant ilgajai pertraukai „Nebejeris“ buvo priekyje 34:17.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ parodė atsigavimo ženklus, komanda pradėjo pataikyti tolimus metimus ir sumažino atsilikimą. Vis tik pasivyti nutolusių varžovų jiems niekaip nepavyko, o ketvirtojo kėlinuko metu jų puolimas vėl tapo bedantis. „Nebajerio“ žaidėjai pajuto pergalę, atsipalaidavo, bet nuo to žaidimas tapo tik dar greitesnis ir rezultatyvesnis, žaidėjai užtikrintai finišavo ir su kaupu atsirevanšavo už patirtą nesėkmę pirmoje komandų akistatoje. Sutikimas baigėsi rezultatu 68:47.

„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.) BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 sausio 08 d., antradienis, 21:45 val.)„Nauja banga“ iššikapstė rungtynėse su „Lietuvos geležinkeliais“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:30 val.)Visas rungtynes pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ subyrėjo paskutinėmis minutėmis (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:39 val.)Ryterna Group pervažiavo Lietuvos geležinkeliai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:24 val.)