Street Food vs Elektromontuotojas (65:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik paskutinėmis sekundėmis „Street Food“ palaužė „Elektromontuotoją“

2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 20:18 val., peržiūros: 768

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Street Food“ ( 2/8) ir svečių teisėmis atvykę „Elektromontuotojas“ ( 5/2).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, o „Street Food“ tik penktą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus ( 2:6). Po minutės pertraukėlės šeimininkams pavyko susitvarkyti su puolimu ir prieš antrą kėlinuką komandas skyrė tik vienas taškas ( 13:14). Antrame ketvirtyje „Elektromontuotojui“ pradėjo trūkti jėgų, tik penkiese susirinko ir šeimininkams pavyko pirmą kartą persverti rezultatą į savas rankas. Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje svečiai sugebėjo viską atsatyti į vietas – 25:28.

Po ilgosios pertraukos „Street Food“ toliau lipo varžovams ant kulnų. , kol galiausiai persvėrė rezultatą į savas rankas. „Elektromontuotojas“ naudojo minutės pertraukėles, o šeimininkai naudojo rotaciją žaidėjų, bet svečiai išlaikė dviejų taškų pranašumą ( 41:43). Lemiamame kėlinyje „Street Food“ nestabdė apsukų ir didino pranašumą, kur pasiekė rekordinį ( 56:48). Per likusį laiką šeimininkai atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 65:62 (13:14, 12:14, 16:15, 24:19)

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Nauja banga“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:42 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.) KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)