BC „Prisikėlę“ vs 0Septyni (55:46)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Atkaklioje kovoje BC „Prisikėlę“ nugalėjo „0Septyni“

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 19:27 val., peržiūros: 698

Vasario 6 dieną, 18:15 val., VDU „Rasos“ gimnazijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos BC „Prisikėlę“ (šeimininkai) ir “0Septyni” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 55:46 (9:14, 21:11, 12:7, 13:14).

Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo vangiai. Sunkiai krito metimai ir komandos šiek tiek taupė jėgas, nes neturėjo ilgų suolelių. Beveik visą kėlinį keliais taškais pirmavo „0Septyni“ ir baigiantis pirmam kėliniui rezultatu 9:14 pirmauja svečiai. Antrajame kėlinyje BC „Prisikėlę“ pavyko labiau susikaupti ir pradėjo greičiau žaisti. Po pusės kėlinio šeimininkai išlygino rezultatą ir privertė varžovus imti minutės pertraukėlę. Po minutinės pertraukėlės geriau sužaidė šeimininkai. Iki kėlinio galo BC „Prisikėlę“ padidino savo pranašumą iki 5 taškų (30:25).

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai pratęsė savo spurtą ir toliau didino savo pranašumą. Tuo tarpų varžovams pusę kėlinio nepavyko pelnyti nei vieno taško. Antroje kėlinio pusėje „0Septyni“ atsidarė savo taškų sąskaitą trečiajame kėlinyje, tačiau skirtumo sumažinti nepavyko (42:32). Ketvirtajame kėlinyje svečiai išbėgo nusiteikę pakovoti. Svečiai greitai sumažino atsilikimą iki 5 taškų, tačiau dar po dviejų minučių BC „Prisikėlę“ susigrąžino turėtą pranašumą (50:40). Iki kėlinio galo svečiams nepavyko sumažinti skirtumo ir pergalę šventė BC „Prisikėlę“ rezultatu 55:46.

BC „Prisikėlę“ komandos kapitonas G.Makauskas: „Na manau kaip ir dažniausiai šiendiena labiau laimėjom gynyba.“

BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „0Septyni“ ekipą (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:26 val.)Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)Penkiese susirinkę BC „Prisikėlę“ nesunkiai įveikė KK „Žaibas“ komandą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:44 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:12 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:27 val.)