Tie geresni vs SK „Mattas“ (70:88)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą

2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 19:38 val., peržiūros: 784

Kovo 13 d., trečiadienį, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos Didžiosios taurės antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Tie geresni“ ir svečiai – SK „Mattas“. Serijoje iki dviejų pergalių 0:1 pirmavo pastarieji.

Rungtynes SK „Mattas“ pradėjo labai aktyviai ir jau po kelių minučių pirmavo 4:18. Ir toliau iniciatyvą savo rankose laikė svečiai, kurie pasibaigus pirmajam kėlinukui pirmavo 13:31.

Antrajame kėlinyje žaidimas kiek apsilygino ir įpusėjus jam rezultatas buvo 21:38. Antroje kėlinuko pusėje pasipyle šeimininkų klaidos, SK „Mattas“ ja vertė tiksliais tolimais metimais ir po dviejų kėlinių rungtynių bei poros nugalėtojas jau nebekėlė abejonių. Po dviejų kėlinių – 26:53.

Trečiajame kėlinuke „Tie geresni“ spurtavo ir po D. Leonavičiaus metimų priartėjo iki 38:55. Antroje kėlinuko pusėje skirtumas išliko, o rezultatas pasibaigus trečiajam kėliniui buvo 47:64.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai sugebėjo priartėti iki 56:66, tačiau SK „Mattas“ atlaikė varžovų spurtą ir laimėjo šias rungtynes bei seriją. Galutinis susitikimo rezultatas 70:88 (13:31, 13:22, 21:11, 23:24).

SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Kauno technikos kolegija“ kiek netikėtai įveikė „Tie geresni“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:10 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)SK „Mattas“ turėjo vargo su „Kauno TPMC – 2“ ekipa (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 19:07 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė BC „Straight“ ir žengia į didįjį C lygos finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:28 val.)SK „Mattas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Arkus“ ir iškovojo pirmą pergalę aštunfinalyje (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:55 val.)