Baltic Transline vs Hidraulinės sistemos (65:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Hidraulinės sistemos“ panaikino dviženklį deficitą ir palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 22:22 val., peržiūros: 674

Vasario 10 dieną, 19:10 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). Puikiai pirmoje rungtynių dalyje žaidę „Baltic Transline“ krepšininkai po ilgosios pertraukos iššvaistė dviženklį pranašumą ir paskutinėmis minutėmis nusileido „Hidraulinėms sistemoms“. Susitikimas baigėsi rezultatu 65:71 (22:11, 18:13, 14:27, 11:20).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie gerokai pranoko varžovus kovingumu ir aiškiai matėsi, kad šiandien jie yra nusiteikę kur kas rimčiau. Tuo tarpu „Hidraulinių sistemų“ žaidimas atrodė visiškai išsiderinęs, lyderiai dažnai klydo, o likę komandos nariai nesugebėjo lygiai kovoti su varžovais. Skirtumas augo labai sparčiai, kol galiausiai priatėjo net ir prie dvidešimties taškų ribos. ilgoji pertrauka prasidėjo „Baltic Transline“ vis dar turint labai solidų pranašumą savo rankose 24:40.

Antroje rungtynių dalyje „Baltic Transline“ puolimas vis labiau strigo, o svečiai visą savo puolimą perkėlė arčiau krepšio. Skirtumas iš lėto nyko, kol galiausiai sugrįžo intriga ir viskas prasidėjo iš naujo. Rungtynių paskutinėmis minutėmis „Hidraulinės sistemos“ pagaliau pabėgo tolyn, o šeimininkai vis bandė atsitiesti tolimais metimais, bet šie skriejo pro šalį ir galiausiai paskutinės jų viltys užgęso. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:71.

„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Laipsniai“ (81:63) (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:37 val.)Nesulaikomas SK „Mattas“ puolimas leido nesunkiai įveikti „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 13:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Gemavilą“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:12 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)