KM „Žalgiris“ vs Arkus (75:44)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 21:47 val., peržiūros: 844

Trečiadienį, vasario 6 – ąją dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko C lygos rungtynės, tarp D pogrupio komandų KM „Žalgiris“ (šeimininkai) ir „Arkus“ (svečiai). Rungtynės geriau pradėjo šeimininkų komandą ir pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir solidų pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmieji pelnė šešis taškus be atsako. Sužaidus dvi su puse minutės, pirmuosius taškus pelnė ir „Arkus“ ekipa. Tuomet jie priartėjo prie savo varžovų, bet iškart sėkmingesnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie jau turėjo įgiję ir 10 taškų pranašumą. Visgi, kėlinuko pabaigoje šiek tiek tvirčiau atrodė šeimininkai ekipa, kurie dar truputį padidino savo pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:13.

Antrajame ketvertį aikštelės šeimininkai vėlgi nesusidūrė su didesnėmis problemomis puolime ir sėkmingai užbaigdavo atakas. Kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai, bet tuomet spurtą surengė KM „Žalgiris“ ekipa ir įgijo jau 12-ies taškų atotrūkį. Prieš pat kėlinio pabaigą „Arkus“ ekipai dar pavyko apkarpyti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:27.

Trečiasis ketvertis prasidėjo 11 iš eilės pelnytais šeimininkų taškais, po kurių skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo iki 17 taškų (45:27). Pirmuosius taškus pelnė svečiai tik šeštąją minutę, jiems šis ketvertis sunkiai sekėsi, buvo pramestą daug metimų ir padarytą daug klaidų. Netrukus svečių gynyba visiškai subyrėjo, o KM „Žalgiris“ taškus galėjo rinkti be didelio pasipriešinimo 57:35.

Ketvirtasis ketvertis KM „Žalgiris“ komandai buvo tai pat rezultatyvius, ekipa pasinaudojo varžovų nuovargiu ir pasiekė net 30 taškų persvarą. Šeimininkų komandos rezultatas atrode labai solidžiai. KM „Žalgiris“ laimėjo rungtynes rezultatu 75:44.

KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas D.Andrišiūnas: Geras puolimas, gerai pataikėme tai ir atnešė mums pergalę.

KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)KK „13“ lengvai susitvarkė su „Feniksu“ (62:45) (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 23:05 val.)KM „Žalgiris“ pasiekė nesunkią pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)