Kauno švara vs KK „Žaibas“ (84:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 15 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Po sunkios kovos „Kauno Švara“ pasiekė pirmąją pergalę prieš KK „Žaibas“

2019 sausio 15 d., Antradienis, 21:50 val., peržiūros: 574

Sausio 15 dieną, 20:15 val., Kauno Švara sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Kauno Švara” (šeimininkai) ir KK “Žaibas” (svečiai). . Rungtynės baigėsi rezultatu

Rungtynių pradžia kiek sėkmingesnė buvo KK “Žaibas” komandai. Šie per beveik pusę kėlinio išsiveržė rezultatu 12:3. Tačiau iki kėlinio galo šeimininkams pavyko atrasti būdų varžovų krepšinio link ir kėlinuko gale jau turėjo pranašumą savo rankose 18:12. Antrajame kėlinyje toliau dominavo “Kauno Švara”. Baigiantis pirmai rungtynių pusei priekyje “Kauno Švara” 45:33.

Trečiajame kėlinyje vaizdas liko panašus į pirmus kėlinius. Skirtumas tarp komandų svyravo tarp 8-15 taškų, tačiau kėlinio gale vis dar pirmavo šeimininkai (64:52). Ketvirtajame kėlinyje KK “Žaibas” stengėsi prisivyti tolimais metimais. Bet pritrūko laiko ir pergalę šventė „Kauno Švara“

“Kauno Švara“ komandos treneris P.Vosgirdas: „Džiugu, kad pasiekėme pirmąją pergalę, bet ir apmaudu, kad nemažai laimėtų rungtynių pralaimėjome. Tikimės daugiau sėkmės „Mažojoje Taurėje“

„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)SK „Mattas“ įsirašė penktą pergalę paeiliui beveik šimto taškų persvara įveikęs KK „Žaibą“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:49 val.)„Kauno švara“ nepasipriešino SK „Neveronys“ ‒ KKA krepšininkams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:46 val.)„Vilkai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)„Street food“ lemiamu metimu išplėšė pergalę prieš „Kauno švara“ komandą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:46 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ po nervingos kovos nugalėjo KK „Žaibas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė KK „Žaibas“ krepšininkus (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Nebajeris“ kovingose rungtynėse nugalėjo KK „Žaibas“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:00 val.)