Sparta vs Gemavila (74:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Draugiškos rungtynės
2019 vasario 12 d., Antradienis, 20:15 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

20 taškų deficitą panaikinę „Gemavilos“ krepšininkai palaužė „Spartą“

2019 vasario 12 d., Antradienis, 22:12 val., peržiūros: 723

Vasario 12 dieną, 20:15 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Gemavila“ (svečiai). Nors rungtynes užtikrintai pradėjo ir net 20 taškų pranašumą turėjo „Sparta“, tačiau šeimininkai visiškai subyrėjo prieš varžovų spaudimą ir tragiškai sužaistas ketvirtasis kėlinukas leido varžovams perlaužti rungtynes. „Gemavila“ išsikapstė iš gilios duobės ir palaužė varžovus rezultatu 74:76 (25:14, 21:15, 16:16, 12:31).

Nors pirmosios minutės buvo gana lygios, tačiau jau pirmojo ketvirčio metu į priekį pabėgo ir dešimties taškų pranašumą pasiekė šeimininkai, kurie puikiai jautėsi puldami, lengvai rinko taškus ir kontroliavo rungtynių eigą. Tuo tarpu „Gemavilos“ žaidimas strigo, krepšininkai prastai pataikė, dažnai klydo, o komandos negelbėjo net ir ilgas suolelis. Prasidedant ilgajai pertraukai „Sparta“ buvo priekyje 46:29.

Po ilgosios pertraukos „Spartos“ dominavimas tęsėsi, šeimininkai padidino savo pranašumą net ir iki 20 taškų ribos ir atrodė, kad komanda artėja lengvos pergalės link. Vis tik „Gemavila“ nenuleido rankų ir galiausiai surado varžovų silpnąją vietą. „Spartos“ komanda absoliučiai nemokėjo žaisti prieš aikštės spaudimą, prarado vieną kamuolį po kito, o užsivedę varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą. Likus žaisti visai nedaug „Sparta“ ir toliau klydo, komanda prisirinko pražangų, o rungtynes užbaigė technine pražanga, kuri palaidojo komandos šansus kautis iki galo 74:76.

„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „Gemavilos“ krepšininkai (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:44 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:07 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gemavila“ (72:63) (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 06:36 val.)Tik po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Arkus“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Spartos“ krepšininkus (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)