Ryterna Group vs Sparta (83:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 19 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

,,Ryterna Group“namuose iškovojo įtikinamą pergalę prieš ,,Sparta“ krepšininkus

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 00:16 val., peržiūros: 609

Antradienį, vasario 19 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko ,,C“ lygos antrojo turo E pogrupio rungtynės tarp namų tvirtovę ginančų ,,Ryterna Group“ bei svečių ,,Sparta“. Antrojoje rungtynių pusėje daugiau koncentracijos parodė ,,Ryterna Group“ iškovojo pergalę, rezultatu 83:70 (15:18, 22:16, 23:19, 23:17).

Rungtynių pradžia pasižymėjo apyligiu žaidimu. Abejos komandos keitėsi sekmingais metimais. Tada nuo atsarginių suolo pakilęs ,,Sparta“ komandos žaidėjas G.Prabulis įnešė naujos energijos ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo plius trys ,,Sparta“ komandos naudai (15:18). Antras kelinys labiau sekėsi ,,Ryterna Group“ krepšininkams. R. Živatkausko ir E. Straigio geras žaidimas leido ,,Ryterna Group“ po dviejų kėlinių turėti trijų taškų persvarą (37:34).

Antroje rungtynių pusėje taip pat vyko kieta kova. Svečiai alsavo į nugarą šeiminkams, bet po ilgosios pertraukos išėję ,,Ryterna Group“ krepšininkai buvo labiau susikoncentravę į tikslą – pergale. Padidinę tempą, šeiminkai po trečiojo kėlinio turėjo septynių taškų persvarą. Ketvirtajame kėlinyje G. Prabulio ir M. Kaselio tandemas bandė gerinti ,,Sparta“ komandos situaciją, bet A. Miliūno ir E. Jasėno sėkmingas įsitraukimas į žaidimą, ,,Ryterna Group“ krepšininkams leido palaikyti turėtą persvarą, šaltais nervais apsišarvavę šeiminkai šventė pergalę, rezultatu (83:70)

Šiuo metu ,,Ryterna Group“ su vienolika pergalių ir šešiais pralaimėjimais E pogrupyje užima ketvirtą vietą, tuo metu ,,Sparta“ krepšininkai su aštuoniomis pergalėmis ir devyniais pralaimėjimais užima penktą vietą.

„Arkus“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Spartos“ krepšininkus (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:17 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:07 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)„C“ lygos „Didžiosios“ taurės aštunfinalio rungtynėse: užtikrinta „Ryterna Group“ pergalė prieš „Grande“ krepšininkus. (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:02 val.)„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)Ryterna Group nesėkmingai priėmė pirmaujančius SK „Mattas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 23:49 val.)„Ryterna Group“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:49 val.)