KM „Žalgiris“ vs Hidraulinės sistemos (88:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 11 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo

2019 sausio 11 d., Penktadienis, 23:31 val., peržiūros: 688

Penktadienio vakarą KM „Žalgiris“ salėje vyko C lygos B progrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris“ su svečiais „Hidraulinės sistemos“ krepšininkais. Didžiąją dalį rungtynių rezultatas buvo apylygis ir šeimininkų pranašumas išryškėjo tik trečiojo kėlinio pabaigoje.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo abiejų komandų taikliais tolimais šūviais. Nuo pat pirmųjų minučių buvo aišku, kad aikštėje virs arši kova dėl grupės lyderių pozicijos. Pirmaujanti komanda nuolat keitėsi, tačiau likus kiek mažiau nei trims minutėms svečiams pavyko susikaupti ir pirmauti iki pat kėlinio pabaigos. Šioje atkarpoje pasižymėjo S.Klimkevičius, pelnęs 6 taškus. Po pirmųjų 10-ies minučių – 23:26.

Antrojo kėlinio metu aikštėje vėl tvyrojo įtampa. Jauniesiems žalgiriečiams greitai pavyko eliminuoti nedidelį taškų deficitą ir vėl išlyginti rezultatą. Besibaigiant ketvirčiui po dviejų sėkmingų atakų šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį 4 taškais (43:39). Pasikeitę taikliomis atakomis, komandos ilgąją pertrauką pasitiko esant tokiam pačiam taškų skirtumui – 47:43.

Po pertraukos „Hidraulinės sistemos“ į aikštę grįžo pailsėję ir tai buvo akivaizdu, kai jie dvi iš eilės atakas užbaigė tolimais šūviais ir persverė rezultatą į savo pusę (47:49). Bet nesnaudė ir KM „Žalgiris“ per visą kėlinį įmesdami 5 tritaškius, iš kurių 2 krepšį pasiekė iš A. Šimaliūno rankų, ir taip visiškai perimdami rungtynių iniciatyvą. Prieš paskutinįjį ketvirtį – 68:57.

Ketvirtojo kėlinio metu svečiams nebepavyko priartėti prie varžovų arčiau nei per dešimt taškų. Aikštės šeimininkų gretose iš visų kėlinio metu pelnytų 20 taškų, net 8 pelnė M.Košelis, kuris ir užtvirtino saviškių pergalę rezultatu 88:73.

KM „Žalgiris“ žaidėjo M. Košelio komentaras po pergalės:
„Po dviejų kėlinių kalbėjom su treneriu, kad reikia geriau gintis. Daugiau pradėjom spausti vienas prieš vieną. Trečiam ir ketvirtam kėliny pataikėm savo metimus ir tai lėmė pergalę.“

„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ sezoną atidarė sunkia pergale (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Gemavilą“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)