BC „Game On“ vs Elektromontuotojas (72:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“

2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 22:57 val., peržiūros: 982

Trečiadienį spalio 24-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų – „Krugės karių“ ir svečių – „Elektromontuotojo“ komandų.

Rungtynes žymiai geriau pradėjo svečiai, kurie greitai atitrūko (3:9). Netrukus puolime geriau jaustis pradėjo ir šeimininkai, kurie spurtavo 10:4 ir jau kvėpavo varžovams į nugarą, bet „Elektromontuotojo“ krepšininkai laimėjo ketvirtį – 15:19. Antrasis ketvirtis buvo rezultatyvesnis ir labiau permainingas. Šeimininkai sužaidus kelias minutes persvėrė rezultatą, o po kelių iš eilės tolimų metimų jau turėjo 5 taškų pranašumą (28:23). Tačiau netrukus ir jų varžovai pataikė kelis tolimus metimus ir sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo lygus. Likusį antrojo ketvirčio laiką abi komandos žaidė taškas į tašką, tačiau svečiai geriau sužaidė paskutinę minutę ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo 4 taškų persvarą – 38:42.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau vyko apylygiai, abi komandos vis apsikeisdavo geresnėmis atkarpomis, tačiau nei vienai komandai nepayko susikrauti ženklesnės persvaros – įpusėjus ketvirčiui skirtumas tarp komandų buvo minimalus (50:51). Per likusį laiką pirmaujanti komanda keitėsi kelis, kartus, tačiau svečiai išsaugojo minimalų pranašumą – 58:59. Ketvirtasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo „Krugės karių“ komandai, kurie po keturių minučių turėjo 5 taškų persvarą (67:62). Labiau patyrę jų varžovai nebuvo linkę nuleisti rankų ir po truputį mažino savo deficitą. Likus žaisti vieną minutę komandas skyrė vos vienas taškas (72:71). Komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, tačiau rengti paskutinę rungtynių ataką teisę turėjo svečiai. L. Juškevičiaus tolimas metimas skriejo pro šalį, bet rungtynių didvyriu tapęs V.Šukys atkovojo kamuolį puolime ir pelnė du taškus su pražanga. Nors puolėjo baudos metimas buvo netaiklus, tačiau svečiai vėl atkovojo kamuolį puolime ir tai buvo viskas šiose rungtynėse. Rungtynes rezultatu 72:73 (15:19, 23:23, 20:17, 14:14) laimėjo „Elektromontuotojas“.

„Elektromontuotojas“ po permainingos kovos įveikė iki tol neklupusią „Kauno Rami“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:12 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Elektromontuotojas“ antrą kartą įveikė „Gemavilą“ ir pateko į pusfinalį (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Elektromontuotojas“ įveikė „KMAIK“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (serija 1:0) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:00 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Street Food“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Elektromontuotojas“ tiesiausiu keliu žengė į C lygos Mažosios taurės ketvitfinalį (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:35 val.)