Resmila.lt vs Baltic Transline (89:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“

2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 00:14 val., peržiūros: 1083

Antradienį, gruodžio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Resmila.lt“ bei svečių „Baltic Transline“. Vos penkiese susirinkę aikštelės šeimininkai jau nuo pat pirmųjų minučių uždavė toną šitoms rungtynėms ir įtikinamai įveikė savo varžovus.

Į rungtynes aikštelės šeimininkai susirinko vos penkiese, tačiau tai jiems nesutrukdė pirmų dviejų minučių atkarpą laimėti 10:0. Pirmųjų taškų svečiams teko laukti daugiau nei penkias minutes. Per likusį kėlinio laiką „Resmila.lt“ puolime taip nežibėjo, kaip per pirmąsias minutes, tačiau pranašumą išlaikė savo rankose. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:6. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie ir toliau rinko nemažą dalį taškų greitajame puolime. Netrukus skirtumas tarp komandų pasiekė ir 20-ies taškų pakopą. Per likusį kėlinio laiką „Baltic Transline“ ekipa atgaivino savo puolimą ir kiek sumažino atsilikimą nuo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:20.

Trečiąjį kėlinuką, jau tradiciškai šiandien, gana silpnai pradėjo „Baltic Transline“. Netrukus skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 30-ies taškų. Per likusį kėlinuko laiką niekas per daug nepasikeitė. „Resmila.lt“ ir toliau laikė vadžias savo rankose. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:34. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Resmila.lt“ gan užtikrintai įveikė savo varžovus. Galutinis rungtynių rezultatas 89:51.

Regimantas Vaitasius („Resmila.lt“):
“Pergalės priežastis, ko gero, susikaupimas. Buvome tik penkiese, rungtynių pradžioje pavyko gerai apsiginti, taip pat pataikėm neblogai. Vėliau nusimetėm tą spaudimą, kad gali pritrūkti jėgų. Visi buvom pilti pasitikėjimo, atidavėm visas jėgas ir laimėjom“.

„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (serija 1:0) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Kauno Rami“ tęsia sėkmingą C lygos startą, šį kart įveikdami „Baltic Transline“ (87:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ panaikino dviženklį deficitą ir palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Resmila.lt“ lengvai įveikė tragiškai atrodžiusius „Kauno Rami“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Resmila.lt“ nusileido solidžiai žaidusiam „Elektromontuotojas“ (60:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)