Kauno TPMC ‒ 2 vs ExMarkets (69:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Dramatiškoje „Mažosios“ taurės aštunfinalio kovoje: Kauno „TPMC-2“ pergalė prieš „ExMarkets“ krepšininkus.

2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 23:54 val., peržiūros: 711

Pirmadienį, kovo 4 dieną Kauno ,,Saulės“ gimnazijoje įvyko ,,C“ lygos „Mažosios“ taurės aštunfinalio antroji dvikova tarp šeiminkų Kauno “TPMC ‒ 2 “ ir svečių – „ExMarkets“ krepšininkų. Užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidę Kauno „TPMC-2“, šventė pergalę, rezultatu 69:65 (14:16, 14:15, 19:16, 22:18).

Rungtynių pradžia prasidėjo „ExMarkets“ komandos spurtu, kai po N. Kriaučiūno pataikyto dvitaškio, svečiai įsiveržė į priekį (2-12). Laikui bėgant, šeiminkai įsivažiavo į rungtynes ir po pirmojo kėlinio, ruzultatas buvo apyligis (14:16)- svečių naudai. Antras kėlinys taip pat pasižymėjo apyligiu žaidimu. Abejos komandos keitėsi sekmingais metimais. Įpusėjus antram kėliniui, N. Petrausko trys iš eilės pataikyti dvitaškiai leido šeiminkams įsiveržti (28:25). Tačiau D. Digaitčio ir M. Visockio tandemas surengė spurtą (0:6), leisdami svečiams po dviejų kėlinių turėti trijų taškų persvarą (28:31).

Trečiajame kėlinyje vyko įtemta kova. Šeiminkai alsavo svečiams į nugarą, bet M. Visockio geras žaidimas vis leidavo „ExMarkets“ palaikyti minimalų pranašumą. Trečiojo kėlinio pabaigoje P. Glaniausko pataikytas tritaškis, leido Kauno „TPMC-2“ vėl įsveržti į priekį minimalių skirtumu(47-46), tačiau Ž. Kudirkos pataikytas vienas baudos metimas, leido trečią kėlinį užbaigti lygiai (47:47). Ketvirtajame kėlinyje abejos komandos nenorėjo pasiduoti, rezultatas keisdavosi tai į vieną, tai į kitą pusę. Rungtynių pabaigoje N. Petrausko įmestas kertinis tritaškis išvedė šeiminkus į priekį (62:59). Persvaros neįšleidę šeimininkai, sužaidė geriau rungtynių pabaigą ir šventė sunkią pergalę, rezultatu (69:59).

Kauno „TPMC-2“ laimėdami aštunfinalio dvikovą (2:0) keliauja toliau, kur susitiks su Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir „0Septyni“ poros nugalėtoju.

Kauno ,,TPMC ‒ 2“ įtemtoje kovoje palaužė ,, ExMarkets“ krepšininkus (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)BC „Rhino“ kiek netikėtai įveikė „ExMarkets“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 19:13 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC – 2“ įrodė pranašumą prieš „Street food“ ekipą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 19:06 val.)BC „Rhino“ rimtai pasipriešino „ExMarkets“ komandai (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:19 val.)Permainingose rungtynėse „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „ExMarkets“ (62:56) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:17 val.)„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)