„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Kipras Atkočiūnas (Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Įmonių lyga)961,50
2Edgaras Vaičiūnas (Feniksas, C lyga)951,80
3Mantas Daunoravičius (Acme grupė, Įmonių lyga)971,29
4Renatas Issak (Grande, C lyga)871,14
5Mantautas Patašius (Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Įmonių lyga)890,89
6Robertas Petrolis (KTK ‒ Enerstena, Įmonių lyga)780,88
7Dalius Grušauskas (Lietuvos geležinkeliai, C lyga)771,00
8Mindaugas Naučius (Alaina, C lyga)780,88
9Julius Fiodorovičius (KK „Žaibas“, C lyga)771,00
10Martynas Simanavičius (Acme grupė, Įmonių lyga)771,00
11Dainius Balkus (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)690,67
12Gintas Brazaitis (Acme grupė, Įmonių lyga)661,00
13Tadas Dudzevičius (Remza & Langvila, Įmonių lyga)661,00
14Aurimas Jurkšaitis (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2018)670,86
15Edgaras Čižinauskas (Nauja banga, C lyga)670,86
16Gytis Slapšys (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2018)670,86
17Justas Klimavičius (Nauja banga, C lyga)680,75
18Mantas Butėnas (Street Food, C lyga)661,00
19Vidmantas Šimaitis (UNO, 30+ lyga)680,75
20Rokas Ašmena (Tie geresni, C lyga)541,25
21Martynas Juodis (Adma, Įmonių lyga)560,83
22Vitoldas Kapočius (Šilainiai, 30+ lyga)551,00
23Šarūnas Žemgulis (Grande, C lyga)551,00
24Egidijus Plenta (Šernai, 30+ lyga)580,63
25Martynas Kriaučiūnas (Akademija, B lyga)541,25

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)4895,33
2Ringoldas Rainys (Menų kambarys & BC „Rhino“, Įmonių lyga)4467,33
3Julius Fiodorovičius (KK „Žaibas“, C lyga)4276,00
4Povilas Vidžiūnas (KMAIK, C lyga)3866,33
5Dainius Balkus (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)3894,22
6Kęstutis Ruočkus (Street Food, C lyga)3784,63
7Aurimas Cibulskis (Acme grupė, Įmonių lyga)3657,20
8Raimondas Baliūnas (Remza & Langvila, Įmonių lyga)3584,38
9Ernestas Pocius (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)3584,38
10Vytautas Čypas (Alaina, C lyga)3474,86
11Ramūnas Švagždys (Adma, Įmonių lyga)3474,86
12Tomas Grigalevičius (Kauno savivaldybė & Policija, 30+ lyga)3365,50
13Deividas Prieskienis (Nebajeris, C lyga)3384,13
14Arvydas Svetickas (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)33103,30
15Edgaras Baukys (Nauja banga, C lyga)3284,00
16Šarūnas Mickus (Brentex Trailer & Partner, Įmonių lyga)3183,88
17Antanas Kilas (VĮ „Kelių priežiūra“, Įmonių lyga)3183,88
18Vytautas Tirva (Kauno savivaldybė & Policija, 30+ lyga)3065,00
19Tomas Laucevičius (BC „Straight“, C lyga)3074,29
20Arūnas Rimas (TransUnion, Įmonių lyga)3074,29
21Vytautas Tirva (Nebajeris, C lyga)3074,29
22Gytis Mikėnas (Vilmista, Įmonių lyga)3074,29
23Ernestas Eičas (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)2974,14
24Darius Šiumeta (TransUnion, Įmonių lyga)2974,14
25Gvidas Mikutavičius (Laipsniai, C lyga)2974,14

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Arnas Mikalauskas (BC „Bitdefender“, Įmonių lyga)370,43
2Laurynas Stankevičius (Neveronys ‒ KKA, C lyga)230,67
3Laisvydas Karvelis (ASS Endress + Hauser, Įmonių lyga)240,50
4Mantas Kleiza (LSMU, 30+ lyga)240,50
5Algirdas Kniukšta (MRU VSA, B lyga)240,50
6Modestas Naginionis (Hidraulit, Įmonių lyga)250,40
7Aurimas Cibulskis (Acme grupė, Įmonių lyga)250,40
8Edgaras Vaičiūnas (Feniksas, C lyga)250,40
9Ignas Grigaravičius (DNC prekyba, Kauno Mero taurė 2018)250,40
10Justas Kralikauskas (KM „Žalgiris“, B lyga)250,40
11Andrius Gudiškis (VĮ „Kelių priežiūra“, Įmonių lyga)250,40
12Giedrius Jevstignejevas (DNC prekyba, Kauno Mero taurė 2018)250,40
13Vilius Šiupinys (TransUnion, Įmonių lyga)260,33
14Valius Fominas (Telia, Įmonių lyga)260,33
15Karolis Valiulis (Omega, Kauno Mero taurė 2018)260,33
16Dainius Mickūnas (Feniksas, C lyga)260,33
17Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2018)260,33
18Dominykas Tamulaitis (KMAIK, C lyga)270,29
19Regimantas Vaitasius (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2018)270,29
20Arūnas Rimas (TransUnion, Įmonių lyga)270,29
21Gytis Mikėnas (Vilmista, Įmonių lyga)270,29
22Šarūnas Mickus (Brentex Trailer & Partner, Įmonių lyga)280,25
23Ernestas Pocius (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)280,25
24Arvydas Svetickas (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)2100,20

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Gytis Voloskevičius (Alaina, C lyga)8 (100 min.)8
2Linas Stankūnas (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)7 (70 min.)10
3Vilius Lincevičius (Best 4 You, Įmonių lyga)7 (39 min.)9
4Nerijus Damošius (BC „Prisikėlę“, C lyga)6 (96 min.)7
5Mantas Rudaitis (ASU & Co „AgroVIS“, Įmonių lyga)6 (94 min.)8
6Justas Šimkus (Hidraulit, Įmonių lyga)6 (76 min.)7
7Dainius Kasperavičius (Vilkai, C lyga)6 (59 min.)6
8Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)6 (53 min.)7
9Remigijus Kuncevičius (Vilkai, C lyga)6 (49 min.)7
10Darius Krugelis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2018)6 (38 min.)6
11Simas Sankauskas (Krugės kariai, C lyga)5 (88 min.)5
12Martynas Paulaitis (UNO, 30+ lyga)5 (74 min.)6
13Evaldas Žiedelis (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)5 (69 min.)8
14Andrius Minkevičius (Best 4 You, Įmonių lyga)5 (50 min.)8
15Karolis Šabūnas (Hidraulinės sistemos, C lyga)5 (45 min.)5
16Paulius Danilevičius (Nauja banga, C lyga)5 (41 min.)8
17Tomas Makaras (Vilkai, C lyga)5 (39 min.)6
18Vidmantas Sindaras (Baltic Transline, C lyga)5 (34 min.)6
19Donatas Bartkus (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)5 (30 min.)8
20Darijus Jagminas (Adma, Įmonių lyga)5 (13 min.)7
21Rytis Jasulevičius (Alaina, C lyga)4 (97 min.)7
22Robertas Gastevas (Artilerijos batalionas, C lyga)4 (73 min.)7
23Audrius Šalaševičius (ASS Endress + Hauser, Įmonių lyga)4 (69 min.)5
24Modestas Vaškūnas (Sporto manija, 30+ lyga)4 (64 min.)6
25Dominykas Vilkius (BC „Bitdefender“, Įmonių lyga)4 (62 min.)6
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu