Hermis vs Smeliavimas24.lt (55:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hermis“ nesukėlė rūpesčių „Smeliavimas24.lt“ ekipai

2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 22:47 val., peržiūros: 733

Trečiadienį, lapkričio 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Hermio“ bei svečių „Smeliavimas24.lt“. Aikštelės šeimininkai tik pirmojo ketvirčio metu garbingai kovojo su savo varžovais, o antrojo kėlinio metu jie neišlaikė emocijų bei paleido „Smeliavimas24.lt“ ekipą į priekį.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu ir ekipos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o rezultatas dažnu atveju buvo lygus. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, svečių ekipa pelnė aštuonis taškus be atsako ir įgijo kiek saugesnį pranašumą. Likusio kėlinuko metu komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:23. Antrojo kėlinio pradžioje komandos dar žaidė apylygiai, bet vėliau „Smeliavimas24.lt“ sužaidė vėl geresnę atkarpą ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Kėlinukui einant į pabaigą, du „Hermio“ žaidėjai nesuvaldė emocijų ir buvo nubausti trimis techninėmis pražangomis, kas tik dar labiau leido svečiams atitrūkti. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:48.

Trečiąjį kėlinį 13:0 spurtu pradėjo svečiai ir taip jau įgijo tiesiog triuškinantį skirtumą. Vėliau kažkokius gyvybės ženklus pradėjo rodyti „Hermio“ ekipa ir laimėjo atkarpą 12:2. Visgi, tuomet „Smeliavimas24.lt“ ekipa atsigavo ir daugiau priartėti savo varžovams neleido. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:71. Lemiamas ketvirtis teliko tik formulumas. Kėlinuką svečių ekipa pradėjo pelnydama vienuoliką taškų be atsako, o likusį kėlinio laiką komandos sužaidė apylygiai. Galutinis rungtynių rezultatas 55:89.

Modestas Koženiauskas („Smeliavimas24.lt“):
“Pergalės priežastims išskirčiau atkovotus kamuolius ir tritaškius metimus, juos gerai pataikėm. Gynyba irgi buvo gera. Išmušėm juos zona – trys priekyje, du gale ir viskas. Tiek žinių.“

„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:39 val.)Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ palaužė vienus iš grupės lyderių „Smeliavimas24.lt“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 23:57 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Smeliavimas24.lt“ komandos pergalę (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Smeliavimas24.lt“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Hermis“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Vilkus“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:24 val.)„Hermis“ atkakliose rungtynėse nugalėjo KK „13“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)