Sparta vs exPersvara (90:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 21:00 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ atsilaikė prieš L. Karaliaus vedamą „exPersvarą“

2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 732

Guodžio 12 dieną, 21:00 val., „Milikonių“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „exPersvara“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje labai galingai startavo ir net 17 pranašumą susikrovė „Sparta“, bet varžovai sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir fantastišką krepšinį demonstravusio L. Karaliaus vedami kovojo iki pat pabaigos. Vis tik šeimininkai įrodė, kad tik komandinis žaidimas nulemia pergales ir laimėjo dvikovą rezultatu 90:81 (26:12, 20:32, 20:15, 24:22).

Rungtynių pradžioje „Sparta“ atrodė labai galingai, šeimininkai varžovus užklupo visiškai nepasiruošusius ir privertė klysti kone kiekvienoje atakoje. Skirtumas augo labai staigiai ir dar pirmojo kėlinuko metu komandas skyrė dviženklis skirtumas. „Sparta“ vienu metu turėjo net 17 taškų pranašumą ir atrodė, jog šiandien jie neturės vargo su varžovais. Tačiau „exPersvara“ atsibudo ir dar antrojo kėlinuko metu varžovams įsmeigė net 6 tritaškius iš tiek bandymų. Tai padėjo labai greitai atsitiesti, o skirtumas praktiškai išnyko. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams pirmaujant jau tik keliais taškeliais 48:44.

Antroje rungtynių dalyje „exPersvara“ visą laiką lipo varžovams ant kulnų, tikru jų lyderiu tapo L.Karalius, kuris buvo ypač aktyvus ir energingas, žaidėjas buvo pastebimas visose aikštelės vietose ir ne veltui surinko net 56 naudingumo balus. Deja, nei vienas likęs komandos draugas nesurinko net dviženklio naudingumo, o tai tik puikiai pakartoja taisyklę, kad vienas lauke ne karys. „Sparta“ skirtingai nei varžovai rėmėsi visais krepšininkais ir būtent tai jiems leido išlaikyti pranašumą savo rankose. Prasidedant paskutinėms minutėms skirtumas vėl tapo dviženklis ir „exPersvara“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą 90:81.

Juozas Kajokas („Sparta“):

„esame naujokai „Mažojoje“ taurėje, dar nežinom ko čia galima tikėtis. Šiandien nugalėjome tikrai stiprų varžovą, o mums laimėti padėjo komandinis žaidimas“.

„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Return“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:54 val.)„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Sparta“ ketvirtame kėlinuke neatsilaikė prieš „Grande“ krepšininkus (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:53 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Sparta“ pergalę pasiekė varžovus įveikdami dvigubu rezultatu (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:30 val.)L. Karalius ištempė „exPersvarai“ pergalę prieš „Return“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:35 val.)