MRU VSF vs Resmila.lt (75:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Tik ketvirtame kėlinuke savo žaidimą atradę „MRU VSF“ įveikė „Resmila.lt“ krepšininkus

2018 kovo 13 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 810

Antradienį, kovo 13 d., VRM sporto salėje įvyko C lygos Didžiosios taurės pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „MRU VSF“ ir svečių teisėmis atvykę „Resmila.lt“ krepšininkai.

Rungtynių pradžioje „MRU VSF“ iškart atitrūko ir po aštuonių paeiliui A. Kniukštos taškų pirmavo 17:9. Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko priartėti iki 20:15.

Antrajame kėlinuke M.Maslenikovas tolimais šūviais leido „Resmila.lt“ ekipai išsiveržti į priekį – 23:25. Kėlinuko antroje pusėje abiejų ekipų puolimas užstrigo, tačiau šeimininkams pavyko minimalia persvarą laimėti pirmąją rungtynių pusę 28:27.

Trečiasis kėlinukas vyko labai lygiai. Jam įpusėjus po M. Maslenikovo tolimo metimo rezultatas buvo 35:35. Taip viskas vyko iki pat kėlinuko pabaigos, kuomet savo žodį tarė O.Margelis, paskutinę kėlinuko sekundę pataikęs tritaškį ir išvedęs „MRU VSF“ ekipą į priekį – 48:45.

Šis tritaškis lyg pakeitė šeimininkų ekipą, kuri ketvirtąjį kėlinuką žaidė lyg ant sparnų. Vienas po kito tolimi šūviai ir „MRU VSF“ įgijo dvidešimties taškų persvarą. Vieno puikiai sužaisto kėlinuko jiems užteko, kad iškovotų pergalę ir išsiveržtų serijoje iki dviejų pergalių į priekį. Galutinis rungtynių rezultatas 75:55 (20:15, 8:12, 20:18, 27:10).

R.Palčinskas („MRU VSF“):

„iš tikrųjų, daug savo metimų nepataikėm. Tikėjomės sunkios kovos, varžovai turi nemažai derinių, matosi, daug sienų stato, kovoja. Tikimės antrų rungtynių dar sunkesnių, tai tam ir ruošimės.“

„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)Nerezultatyviose rungtynėse KK „13“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)Ketvirtame kėlinuke atsiplėšusi „MRU VSF“ ekipa triumfavo rungtynėse prieš BC „Straight“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:01 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ įveikė „Grande“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„MRU VSF“ privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „LazybuGuru.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:13 val.)Antrajame kėlinyje spurtavusi „MRU VSF“ iškovojo pergalę (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 02:35 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Smeliavimas24.lt“ komandos pergalę (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 23:37 val.)„MRU VSF“ sutriuškino „Resmila.lt“ ir pateko į ketvirtfinalį (97:56) (2018 kovo 20 d., antradienis, 22:27 val.)