Dumblas vs Hermis (80:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Dumblas“ pavogė pergalę iš „Hermio“

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 16:33 val., peržiūros: 637

Sekmadienį, gruodžio 17 -ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Hermis“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, abi komandos žaidė kiek banguotai, tačiau svečiai nesugebėjo atsilaikyti prieš varžovų šturmą pačioje rungtynių pabaigoje – šį kartą meistriškumo ir patirties derinys buvo šeimininkų pusėje, o svečiai stengdamiesi kuo greičiau pasivyti oponentus ėmė trumpinti atakas ir bandyti gelbėtis tritaškiais, bet jie runtynių pabaigoje nebekrito. Susitikimas baigėsi rezultatu 80:73 (23:27, 19:17, 20:16, 18:13).

Rungtynės prasidėjo geresniu svečių žaidimu puolime ir pusę kėlinio jie išlaikė žaidimo vadžias savo rankose. Tik įpusėjus kėliniui šeimininkai pagaliau pradėjo užtikintai rinkti taškus ir išsiveržė į priekį. Po to žaidimas buvo žymiai rezultatyvesnis. „Hermį“ paskui save tempė puikiai iš toli atakavęs M.Kudirka, tačiau L. Steikūno ir T. Buloto tamdemas „Dumblo“ gretose neleido svečiams pabėgti toli į priekį ir abi pusės atrodė panašaus pajėgumo ir lygus žaidimas tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos – 23:27. Kur kas įdomesnis buvo antrasis kėlinukas, „Dumblas“ krito į duobę, o ir toliau aukštą tempą diktavę svečiai netrukus šovė į priekį ir įpusėjus kėliniui turėjo 8 taškų persvarą (28:36). Žaidimas buvo atviras, tačiau komandų taiklumas šlubavo, bet šįkart kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė lyg iš natų ir sumažino „Hermio“ pranašumą iki dviejų taškų – 42:44.

Antroje rungtynių dalyje svečiai užtikrintai žaisdami puolime ilgai neleido varžovams priartėti, bet antroje kėlinio pusėje šeimininkai sužaidė gerą atkarpą ir po T. Pukelevičiaus tolimo metimo išsiveržė į priekį keturiais taškais, tačiau kėlinio pabaigoje jos neišsaugojo ir turėjo trapią vieno metimo persvarą – 62:60. Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė šeimininkams. L. Steikūno ir S. Baltrušaičio tandemas pelnė 6 eilės ir jie parodė, kad rimtai galvoja pakovoti dėl pergalės. Antrojo kėlinio pusė buvo nerezultatyvi, svečiai prametė keletą gerų metimų iš po krepšio, bet vistiek likus žaisti tris minutes dar buvo rungtynėse, o švieslentėje degė lygus rezultatas – 73:73. Netrukus šeimininkai pelnė 5 taškus be atsako, o svečiai nutarė gelbėtis trumpomis atakomis ir tolimai metimais, tačiau iki šiol gana neblogai tritaškius metusi „Hermio“ komanda per paskutines tris minutes nesugebėjo pelnyti nei taško ir turėjo pripažinti geriau užtikrinčiau rungtynių pabaigę sužaidusių varžovų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 80:73.

Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 19:16 val.)Antroje runtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno rami & Gi-Gr“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 15:32 val.)Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“ (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)T. Buloto ir T. Pukelevičiaus vedamas „Dumblas“ nepaliko vilčių pergalės skonio neragavusiai „exPersvarai“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 15:57 val.)„KMAIK“ vos neprisižaidė, bet iškovojo pergalę prieš „Hermis“ (66:61) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:27 val.)„LazybuGuru.lt“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Dumblą“ (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:38 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:57 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC - ,,Olimpas““rungtynių pabaigoje įveikė „Hermis“ (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 16:04 val.)