Birštono SC – „Olimpas“ vs MRU VSF (63:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Namų sienos Birštono SC – „Olimpui“ padėjo nugalėti „MRU VSF“ ir išlyginti pusfinalio seriją

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 18:06 val., peržiūros: 757

Balandžio 15 d., sekmadienį, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Atkrintamosios (Didžiosios taurės), antrosios pusufinalio rungtynės tarp: šeimininkų – Birštono SC – „Olimpas“ ir svečių – „MRU VSF“.

Rungtynės prasidėjo gan atkaklia abiejų ekipų kova, bet svečiai puolime atrodė kiek geriau ir įpusėjus pirmąjam kėliniui komandas skyrė 7 taškų „MRU VSF“ persvara. Tačiau likusią kėlinio dalį šeimininkams pavyko susistyguoti puolimą ir pagerinti gynybą, o tai leido mažinti deficitą, bet kėlinio pabaigoje taiklios K. Surplio baudos padidino svečių pranašumą iki penkių taškų – 13:18. Antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo svečiai, per pusę pirmojo kėlinio „MRU VSF“ ekipa susikrovė 8 taškų pranašumą. Tuo tarpu Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai strigo puolime, o baigiantis pirmąjai pusei varžovai dar labiau nutolo – 22:32.

Po ilgosios petraukos šemininkai užklupo varžovus nepasiruošusius ir atsipalaidavusius per kiek daugiau nei minutę jie spurtavo 7:0 ir jau kvėpavo varžovams į nugarą (29:32). Svečiams neliko nieko kito kaip tik prašyti minutės pertraukėlės, tačiau ir ji negelbėjo. Įsižaidę šeimininkai vedami M. Knyšiaus sumažino deficitą iki minimumo. Svečių puolimas sustojo, o klaidos leido varžovams rinkti taškus greitąjame puolime. Likus žaisti mažiau nei tris minutes birštoniečiai persverė rezultatą ir kėlinį užbaigę spurtu 13:3 turėjo 6 taškų persvarą – 51:45. Lemiamas rungtynių ketvirtis nestojoj kietos kovos dėl kiekvieno aikštelės centimetro. Birštono SC – „Olimpas“ neišlaikė žaidimo kontrolės savo rankose ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (56:56). Tačiau netrukus šeimininkai įsūdė du tolimus metimus iš eilės, o penkias minutes nei taško nepelnę svečiai pralaimėjo rungtynes 63:56 (13:18, 9:14, 29:13, 12:11). Birštono SC – „Olimpo“ komanda išlygino pusfinalio serijos rezultatą 1:1.

Po rungtynių Birštono SC – „Olimpas“ komandos treneris kalbėjo: „Kovingos rungtynės, buvo nusiteikę, nebebuvo kur trauktis. Smagu, kad pavyko trečiajame kėlinuke perlaužti rungtynes. Varžovai labai fiziškai stipri komanda, tai mus išmušė iš vežių, o ir mūsų pataikymas pradžioje buvo prastas, daug klaidų.“

Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)C lygos atkrintamųjų varžybų starte ‒ Birštono SC – „Olimpo“ pergalė prieš KK „13“ (2018 kovo 10 d., šeštadienis, 15:53 val.)Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)M. Knyšių tandemas atvedė Birštono SC – „Olimpą“ į pergalę sezono starte (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)„LazybuGuru.lt“ privertė pasiduoti Birštono SC – „Olimpo“ krepšininkus ir iškovojo C lygos Didžiosios taurės bronzą (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 19:24 val.)„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 00:36 val.)Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)