ASU dubleriai vs Kauno Rami & Gi-Gr (71:90)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“

2018 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 22:50 val., peržiūros: 751

Vasario 15 -ąją dieną A. Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko KKL „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės, G pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU dubleriai“ priemė svečius „Kauno Rami & Gi-Gr“. Šeimininkai buvo iškovoję dvi pergales ir keturiolika kartų buvo pralaimėję, jų varžovai savo sąskaitoje turėjo dešimt pergalių ir penkis pralaimėjimus.
Rungtynes geriau pradėjo „ASU dubleriai“, kurie pirmą kėlinio pusę gynėsi praktiškai be klaidų, o patys pelnė 16 taškų (16:3). Tačiau antroje ketvirčio pusėje svečiai surengė spurtą ir pradėjo mažinti deficitą, kuris ištirpo iki 3 taškų. Kėlinio pabaige komandos apsikeitė identiškais spurtais 7:0 ir po pirmojo kėlinio komandas tebeskyrė trys taškai – 25:22. Antro kėlinio pradžioje vienuoliką taškų be atsako pelniusi „Kauno Rami & Gi-Gr“ komanda atitrūko (25:33). Kol šeimininkų gretose visus kėlinio taškus rinko tik A.Bulys, svečiai pademonstravo komandinį žaidimą ir įsisiautėję puolime jie nutolo 16 taškų (27:43). Saugų pranašumą „Kauno Rami & Gi-Gr“ išsaugojo iki ilgosios pertraukos – 32:47.

Po pertraukos žaidimas aikštelėje pagaliau išsilygino, abi komandos keitėsi gerais epizodais tiek gynyboje, tiek puolime. Svečiams įpusėjus ketvirčiui ,po eilinio G. Vyšniausko rezultatyvaus slalomo krepšio link, pavyko pasiekti rekordinį pranašumą – 39:57, tačiau A. Bulio vadami šeimininkai kėlinio pabaigoje priartėjo – 50:63. Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai nustebino varžovus puikiu žaidimu ir per tris minutes sumažino deficitą tik iki penkių taškų, o pasimetę svečiai turėjo prašyti minutės petraukėlės. Šeimininkų viltis netrukus pradėjo gesinti I.Galicinas pataikęs du tritaškius iš toli ir grąžinęs „Kauno Rami & Gi-Gr“ komandai dviženklį pranašumą (60:71). Visgi rungtynių pabaigoje svečiai neleido varžovams priartėti ir laimėjo rungtynes rezultatu – 71:90 (25:22, 7:25, 18:16, 21:27).

Po rungtynių „Kauno Rami & Gi-Gr“ komandos kapitonas G.Vyšniauskas kalbėjo: „Rungtynes sunkiai pradėjome. Šiaip nežinau kodėl, kažkokie išsiblaškę gal atėjom, varžovas ne pats stipriausias, o dar jų mažai atėjo. Nežinau, gal toks sezono tarpsnis, kai nevisada pavyksta išlaikyti koncentraciją. Dar liko kelios rungtynės iki atkrintamųjų, stengsimės pagerinti savo žaidimą.“

„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)