KK „Alfa būrys“ vs Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (74:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KK „Alga būrys“ išlygino serijos rezultatą

2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 22:57 val., peržiūros: 837

Trečiadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko KK "Alfa būrys" ) ir svečių teisėmis atvykę Sabonio KC 2000 II – "Beko" . Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II – "Beko" ekipa dviženkliu pranašumu įveikė varžovus.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Sabonio KC 2000 II – "Beko" surengė keletą greitų ir J.Eibuko kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 4:8). Svečiams toliau krepšys iš po krepšio buvo tarsi užrištas ir vienas po kito metimai skriejo pro šalį ( 4:13). Per likusį laiką Sabonio KC 2000 II – "Beko" pasididino pranašumą iki dviženklio ( 8:21). Antrame kėlinyje KK "Alfa būriui" pavyko pagaliau pataikyti iš pirmo karto ir skirtumas ištirpo iki 7 taškų. Svečiai toliau grėsmingai vijosi varžovus, kol galiausiai pirmą kartą šios dienos rungtynėse persvėrė rezultatą į savas rankas – 33:32

Trečiasis kėlinukas prasidėjo saboniukų klaidomis ir svečiai greitai susikrovė dviženklį pranašumą. Vis dėlto, šeimininkai surengė spurtą 7:0 , tačiau KK "Alfa būrys" vėl pradėjo banguotai žaisti, bet ketvirčio pabaigoje greitai atstatė turėtą pranašumą. Ketvirtame kėlinyje saboniukai toliau alsavo varžovams į nugarą ir svečiai turėjo kovoti dėl kiekvieno taško ( 61:57). Ketvirčio pabaigoje KK "Alfa būrys" apsigynė nuo svarbių varžovų atakų ir išlygino serijos rezultatą. Galutinis rezultatas – 74:67 (8:21, 25:11, 22:14, 19:21)

Po atkaklios kovos KK „Alfą būrys“ įveikė „Grande“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 18 d., trečiadienis, 20:33 val.)KK „Alfa būrys“ žengė į pusfinalį (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 00:55 val.)KK „Alfa būrys“ įveikė „Alainą“ ir serijoje įsiveržė į priekį (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:07 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)Po atkaklios kovos KK „Alfa būrys“ iškovojo C lygos, Mažosios taurės, trečiąją vietą (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 15:07 val.)