Randeris vs Alumnita (69:38)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“

2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 802

Lakričio 13 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Randeris“ priemė svečius „Alumnitą“. „Randeris“ buvo iškovojęs vieną pergalę ir du kartus buvo pralaimėjęs. „Alumnitos“ sąskaitoje buvo trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Baigiantis pirmai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (6:6). Antroje kėlinio pusėje pamažu ėmė ryškėti „Randerio“ pranašumas. Aštuntą minutę komandas skyrė šeši taškai (12:6), o iki kėlinio pabaigos skirtumas padidėjo iki 10 taškų (18:8).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Randeris“. Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė 17 taškų (27:10). Vėliau persvara pamažu didėjo. Septintą minutę komandas skyrė 20 taškų (33:13). Kėlinio pabaigoje „Alumnita“ sumažino varžovų persvarą iki 15 taškų (35:20).

Trečio kėlinio pirmas dvi su puse minutės be klaidų gynėsi „Randeris“, o patys pelnė 10 taškų be atsako (45:20). Kėlinio viduryje septynis taškus be atsako pelnė „Alumnita“ (45:27). Visgi antroje kėlinio pusėje aikštėje dominavo „Randeris“, kuris padidino persvarą iki 27 taškų (55:28).

Ketvirto kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Alumnita“ (55:30). Vėliau 12 taškų be atsako pelnė „Randeris“ (67:30). Antroje kėlinio pusėje „Alumnita“ rungtyniavo geriau, bet rungtynes užtikrintai laimėjo „Randeris“ (69:38). „Randeris“ pasiekė antrą pergalę, o „Alumnita“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Randerio“ komandos kapitonas G.Janulevičius paklaustas, ar varžovai nenuvylė, žaidėjas atsakė: „Nenuvylė. Kiek teko stebėti statistiką, kažko panašaus tikėjomės. Manėme, kad pirmoje dalyje sužaisime geriau, bet trečiame kėlinyje įrodėme pranašumą ir išlaikėme iki galo.“ Paklaustas, kur buvo didžiausias komandos pranašumas, treneris atsakė: „Keista, bet šios rungtynės buvo pirmos, kada išnaudojome savo aukštus žaidėjus. Snaiperiams irgi krito šiandien, tai ir buvo pagrindinės pergalės priežastys.“

„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)„BK Centre“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Alumnita“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:51 val.)„Alaina“ be vargo susitvarkė su „Alumnita“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:09 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Baltic Transline“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Randerį“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)