Hermis vs KK „13“ (68:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 10 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hermis“ atkakliose rungtynėse nugalėjo KK „13“

2018 sausio 10 d., Trečiadienis, 22:15 val., peržiūros: 626

Trečiadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje vyko C lygos Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Hermis“ su KK „13“ (svečiai). Ganėtinai nerezultatyviose rungtynėse šeimininkai sugebėjo įveikti svečių pasipriešinimą.

​Pirmasis rungtynių kėlinys žadėjo intriguojančias 40 minučių krepšinio. Jau pirmojoje atakoje D.Butkus (KK „13“) įšovė tritaškį, į kurį varžovai iš karto atsakė dviejų taškų vertės metimu. Taip tarpusavyje varžydamosi abi komandos ketvirčio metu rezultatą buvo sulyginę net 3 kartus. Pasibaigus kėliniui rezultatas buvo lygus – ​16:16.

​Antrajame kėlinyje toliau virė arši kova. Aikštės šeimininkai jį pradėjo dvejomis iš eilės sėkmingomis atakomis. Tačiau KK „13“ neatsiliko ir vedami brolių Čekaičių tandemo, kėlinio pabaigoje vėl išlygino rezultatą. O M. Čekaičio metimas iš kitos aikštės pusės padėjo komandai išsiveržti į priekį. Komandos pertrauką pasitiko rezultatui esant 28:30.

​Antrojoje rungtynių pusėje rungtynių eigą į savo rankas perimė „Hermis“​. Jie sužaidę 2-ių minučių atkarpą 7:2 ir pradėjo kontroliuoti rungtynes (35:32). Vėliau rezultato skirtumas keitėsi, tačiau iki pat rungtynių pabaigos pirmaujanti komanda išliko ta pati. M.Kudirka, vienas iš šeimininkų komandos lyderių, pataikydamas dvitaškį padėjo saviškiams pirmą kartą susikrauti dviženklį pranašumą (44:34). Svečiai, atsakę spurtu 6:0, kurį inicijavo D.Čerkevičius, šiek tiek sušvelnino rezultatą. Prieš lemiamą rungtynių kėlinį – 49:43.

Ketvirtąjį kėlinį triuškinančiu spurtu 10:0 pradėję „Hermis“​ krepšininkai atimė iš oponentų visus šansus pasiekti pergalę. Įpusėjus ketvirčiui, D. Baltrušaičio taiklaus tolimo šūvio dėka, šeimininkai įsiveržė į priekį rekordiniu pranašumu – 18 taškų (62:44). Paskutiniosiomis rungtynių minutėmis KK „13“ dar stengėsi vytis varžovus, bet pastangos buvo bevaisės. Rungtynes rezultatu 68:57 laimėjo „Hermis“.

R. Puikio („Hermis“) komentaras po pergalingų rungtynių:
„​Nežinau, ar čia galima pavadinti pergale, nes komandai baisiai nesisekė, tiek man individualiai, tiek visai komandai. Pirmus du kėlinius išlaikėm lygų rezultatą, nei vienas nepataikėm. Pirmos varžybos, kad taip visa komanda nepataikytų. Atėjo trečias, ketvirtas kėliniai, šaika susikaupė. Užmėtėm trajakais, prasiveržimų daugiau padarėm, to ir reikėjo pasiekti pergalei.“

„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ palaužė KK „13“ komandą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 23:09 val.)„Hermis“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Vilkus“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:24 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)Nerezultatyviose rungtynėse KK „13“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:50 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Hermis“ įveikė „Alainą“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 00:14 val.)Permainingose rungtynėse „Hermis“ palaužė „Krugės karių“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Hermis“ buvo negailestingai sutriuškinti „Grande“ (56:103) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 13:34 val.)