Elektromontuotojas vs ASU dubleriai (77:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 31 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Puikiai besipriešinę „ASU dubleriai“ turėjo pripažinti „Elektromontuotojo“ pranašumą

2018 sausio 31 d., Trečiadienis, 20:40 val., peržiūros: 509

Sausio 31 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „ASU dublerius“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovojęs septynias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. „ASU dubleriai“ buvo laimėję du kartus ir vienuolika kartų buvo pralaimėję.

Rungtynėse pirmi taškus pelnė „ASU dubleriai“ (0:2). Netrukus tuo pačiu atsakė „Elektromontuotojas“. Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė trys taškai (8:5). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „ASU dubleriai“ (8:13). Kėlinio pabaigoje „Elektromontuotojas“ taikliu metimu sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (10:13).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o „Elektromontuotojas“ pamažu vijosi varžovus. Prasidėjus ketvirtai minutei rezultatas buvo lygus (19:19). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „ASU dubleriai“, bet netrukus „Elektromontuotojas“ vėl prisivijo varžovus (23:24). Paskutinėmis kėlinio minutėmis toliau vyko atkakli kova, o sužaidus du kėlinius rezultatas buvo lygus (32:32).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (34:34). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Elektromontuotojas“ įgijo keturių taškų persvarą (40:36). Prasidėjus antrai kėlinio pusei du taškus pelnė svečiai (40:38). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (48:38). Kėlinio pabaigoje „Elektromontuotojas“ persvarą išsaugojo (52:42).

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje komandos keitėsi taikliais metimais. „ASU dublerių“ tritaškiai pamažu mažino „Elektromontuotojo“ persvarą. Penktą minutę komandas skyrė šeši taškai (58:52). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 8:0 laimėjo „Elektromontuotojas“ (66:52). Kėlinio pabaigoje „Elektromontuotojas“ dar labiau padidino savo persvarą (77:59). „Elektromontuotojas“ iškovojo aštuntą pergalę, o „ASU dubleriai“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Labai sunkiai šiandien įsižaidėme. Dažnai keitėme žaidėjus, o rungtynėse dominavo mūsų centrai. Pagrindinis mūsų puolimas buvo po krepšiu, o tritaškiai visai nekrito. Nelabai jais ir rėmėmės.“. Paklaustas, ar nesitikėjo lengvesnių rungtynių, treneris atsakė: „Tikėjomės, bet praleidome kai kuriuos iš dalies sudėtingus varžovų metimus. Matosi, kad jie įpratę tokius mesti ir gali pataikyti.“

Keturiese likę „ASU dubleriai“ nepasipriešino „Kauno Rami“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 18:29 val.)Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:52 val.)Atkakliame aštunfinalio mūšyje „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:46 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)„Smeliavimas24.lt“ aštunfinalyje antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Kauno Rami“ po nervingos kovos palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Po atkaklios kovos „ASU dubleriai“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)